Skip to main content

Neesu apsisprendęs, ar man verta dalyvauti ReSTARTO organizuojamose sesijose ir programose?

Jei esate neapsisprendęs ar abejojate, turite klausimų ar norite pasitarti, kviečiame paskambinti tel. 8-685 01 088 (Nerijus) asmeniniam pokalbiui, kurio metu išsiaiškinsite ar Jums tai bus naudinga ir reikalinga.

Esu dalyvavęs įvairiuose seminaruose ir mokymuose, koks Jūsų išskirtinumas ir ką darote kitaip?

Džiaugiamės, kad esate dalyvavęs ir kituose mokymuose bei seminaruose. Reiškiasi, kad domitės ir ieškote atsakymų į jums rūpimus klausimus. Mūsų asmeninės sesijos ir programos sudarytos taip, kad žmogus gautų maksimalią naudą, išsiaiškinant visas priežastis, kurios trukdo judėti į priekį – per vidinius pokyčius siekiant išorinio rezultato. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad esame praktikai ir esame orientuoti į realų pokytį, per priežasčių, o ne pasekmių nagrinėjimą.

Kam skirtos Jūsų programos?

Skirta siekiantiems augimo, progreso,  ieškantiems tikrojo savo kelio, tiems, kurie jaučiasi užstrigę asmeniniame gyvenime, profesinėje veikloje, versle, santykiuose ar kitose srityse. Tiems, kurie pasiklydę savyje, informacijos gausoje, praktikose ir nežino, ko nori, kokius svarbius pokyčius turi padaryti, kad pasikeistų esama būsena, situacija. Tiems, kurie nori išsigryninti savo gyvenimo tikslus, atrasti savo pašaukimus, kurie turi verslo idėją arba veikiantį verslą, kurio augimas stabtelėjęs ar ieško naujų galimybių, kurie neišsprendžia santykių krizės šeimoje ar nori juos kurti.

Kokia nauda man?

Greitas ir efektyvus rezultatas, priklausantis nuo įdedamų pastangų, noro, atvirumo, ryžto. Visos situacijos ir esamos problemos sprendžiamos iš priežasties pozicijos, o ne pasekmės. Per diskusijas, greitai pastebėsite savo akląsias zonas, daromas klaidas, kurios stabdo jūsų progresą. Išsilaisvinsite nuo jus eksploatuojančių sistemų, aplinkos, kurios nekuria jums vertės, atrasite savyje daugiau laisvės, energijos, pajausite naują gyvenimo kokybę. Atpažinsite savo praeities programas, kurios neveikia, pakeisite požiūrį į daugelį dalykų. Praplėsite savo mąstymą, pakeisite savo įsitikinimus, mintis, išsilaisvinsite savo vidinius resursus. Būsite bendruomenėje, kuri padės judėti į priekį bei gausite palaikymą bendraudamas (-a) su bendraminčiais.

Ar būtina dalyvauti visose Klausimų-atsakymų sesijose?

Mes rekomenduojame! Dalyvaudamas (-a) sesijose visuomet galite užduoti savo klausimus, kurie yra jums aktualūs, svarbūs. Sesijų temas padiktuoja dalyvaujanti auditorija, tačiau visuomet jos apima visiems svarbias dalis: santykius, verslą, asmeninį gyvenimą, savivertę, tikslus, finansus, energiją  ir t.t. Kiekvienoje sesijoje gausite daug svarbių atsakymų, kurie atneš pokyčių tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle, tiek santykiuose.

Kokiu principu vyksta ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos?

ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos vyksta diskusijų bei bendravimo principu, kuomet į procesą įtraukiami visi dalyviai. Temą padiktuoja dalyvaujanti auditorija, tad diskusija tampa atvira, kur bet kuris dalyvis gali klausti. Klausimai visuomet nagrinėjami iš priežasties pozicijų, tad dažnai atsakymus gauna didelė dalis auditorijos kaip rezonansą į esamą savo situaciją.

Mūsų „ReSTARTAS”  Quantum Community bendruomenę galite rasti ČIA.

Ar galiu mokėti dalimis už klausimų-atsakymų sesijas?

Taip, galite. Jei planuojate dalyvauti ne visose klausimų-atsakymų sesijoje, galite mokėti už kiekvieną atskirai. Prieš tai, nepamirškite užsiregistruoti: info@restartas.eu.

Jei per klaidą apmokėjau du kartus, ką daryti?

Tokiu atveju parašykite mums el. paštu info@restartas.eu ir mes grąžinsime Jums permokėtus pinigus.

Kaip dažnai vyksta klausimų-atsakymų sesijos?

ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos vyksta įvairiai, priklausomai nuo miesto. Artimiausiu metu planuojamos Transformacinės klausimų-atsakymų sesijos Vilniuje ir Kaune (po karantino).

Ar vyskta ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos kituose miestuose?

Taip, vyksta. Sekite informaciją mūsų puslapyje ir Facebook ReSTARTAS, Instagram arba užsisakyti naujienlaiškį, kuriame gausite naujausią informaciją.

Jei dalyvavau visos klausimų-atsakymų sesijoje, kokiuose sekančiuose mokymuose galėčiau tęsti?

Labai džiaugiamės, kad dalyvavote klausimų-atsakymų sesijoje ir tikimės, kad jau pirminiai pokyčiai įvyko. Rekomenduojame dalyvauti individualioje asmeninio augimo programoje „Kelias į vidinę laisvę” intensyvioje transformacinėje programoje „Kvantinis šuolis” ir asmeninėse sesijos. Jei esate vadovas, lyderis, turite veikiančią organizaciją ir siekiate atnaujinti savo lyderystės žinias, rekomenduojame Kvantinės lyderystės programą vadovams „Sąmoningas vadovavimas”.

Užklausa

  ×
  Registracija pirmam susitikimui

   ×
   Klausimų-atsakymų sesija

    ×
    Susisiekite su mumis

     ×
     Registracija į programą

      ×
      Susisiekite su mumis

       ×
       Registracija į programą


        ×
        Mano ReSTARTAS

         ×
         Registracija į asmeninę sesiją

          ×
          Konsultacijos verslui

           ×
           Mano ReSTARTAS

            ×
            Registracija į konsultaciją porai

             ×
             Evolution In vidinė kliento palaikymo sistema

              ×
              Verslo fasilitavimas

               ×
               Kvantinė lyderystė verslui

                ×
                Fit to FUTURE breakfast

                 ×
                 Verslo fasilitavimo sesija

                  ×
                  Verslo fasilitavimo sesija

                   ×
                   Asmeninės palaikymo sesijos

                    ×
                    Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                     ×
                     Palaikymo sesijos One-to-One

                      ×
                      Noriu paklausti

                       ×
                       Asmeninės fasilitavimo sesijos

                        ×
                        Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                         ×