Neesu apsisprendęs, ar man verta dalyvauti ReSTARTO mokymuose?

Jei esate neapsisprendęs ar abejojate, ar dalyvauti asmenybės ir verslo mentorystės „ReSTARTAS“ renginiuose ir mokymuose, kviečiame paskambinti tel. 8-685 01 088 (mentorius Nerijus) asmeniniam pokalbiui, kurio metu išsiaiškinsite ar Jums tai bus naudinga ir reikalinga.

Esu dalyvavęs įvairiuose seminaruose ir mokymuose, koks Jūsų išskirtinumas ir ką darote kitaip?

Džiaugiamės, kad esate dalyvavęs ir kituose mokymuose bei seminaruose. Reiškiasi, kad yra Jums aktualūs klausimai, į kuriuos ieškote atsakymų. Mūsų mokymų programos sudarytos taip, kad žmogus gautų maksimalią naudą sau, išsiaiškinant visas priežastis, kurios trukdo judėti į priekį – per vidinius pokyčius siekiant išorinio rezultato. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad esame praktikai ir esame orientuoti į realų pokytį, per priežasčių, o ne pasekmių nagrinėjimą.

Kam skirti Jūsų mokymai?

Skirta tiems, kurie jaučiasi užstrigę asmeniniame gyvenime, profesinėje veikloje, versle, santykiuose ar kitose srityse. Tiems, kurie patys neišjuda iš savo „komforto zonos“, bet nori, kurie pasiklydę informacijos gausoje savyje ir nežino, kokius svarbius pokyčius turi padaryti, kad viskas pasikeistų. Tiems, kurie nori išsigryninti savo gyvenimo tikslus, atrasti savo pašaukimus, kurie turi verslo idėją arba veikiantį verslą, kurio augimas stabtelėjęs ar ieško naujų galimybių, kurie neišsprendžia santykių krizės šeimoje ar nori ją kurti.

Daugiau informacijos skiltyje MOKYMAI.

Kokia nauda man?

Būsi bendraminčių rate, kuris padės tau judėti į priekį, gausi asmeninį mentorių dėmesį bei bendruomenės palaikymą, būsi prijungtas į uždarą FB grupę, kurioje spręsime, diskutuosime įvairias situacijas ir klausimus bei dalinsimės patirtimi, galėsi dalyvauti ReSTARTO veiklos vystymo Lietuvoje, prisidedant savo žiniomis bei gebėjimais.

Ar būtina dalyvauti visose Klausimų-atsakymų sesijose?

Mes rekomenduojame! Visos sesijos turi savo temą, kurios apima visas svarbias dalis: santykius, asmeninį augimą, autentiškumą, šeimą, lyderystę, verslą, finansus, tikslus, savirealizaciją, sveikatą, meilę, kūrybą, moteriškumą ir vyriškumą, energiją ir t.t. Jūsų dalyvavimas visose sesijose nuosekliai įneš į gyvenimą aiškumo, prasmės bei gausite daug svarbių atsakymų, kurie atneš pokyčių tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje, tiek versle.

Kokiu principu vyksta ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos?

ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos vyksta diskusijų bei bendravimo principu, kuomet į procesą įtraukiami visi dalyviai. Pristatoma sesijos tema, kurios metu dalyviams kyla klausimai, taip gaunami atsakymai, tuo pačiu vyksta praktiniai užsiėmimai: žaidimai, intuityvus rašymas, emocijų paleidimai, sisteminės analizės, komandinės užduotys bei užduodami namų darbai. Dalyviai gali ir iš anksto pasiruošti klausimus, tam sesijos metu skiriamas atskiras laikas.

Pasibaigus ReSTARTO sesijų programai, laukiame Jūsų ReSTARTO klube, kuriame susitinkame kiekvieną mėnesį bendrai diskusijai (klausimų-atsakymų sesijai) neformalioje aplinkoje, pasidžiaugti Jūsų pasiekimais ir pasidalinti naujienomis.

Ar galiu mokėti dalimis už klausimų-atsakymų sesijas?

Taip, galite. Jei planuojate dalyvauti ne visose klausimų-atsakymų sesijoje, galite mokėti už kiekvieną atskirai. Prieš tai, nepamirškite užsiregistruoti: info@restartas.eu.

Jei per klaidą apmokėjau du kartus, ką daryti?

Tokiu atveju parašykite mums el. paštu info@restartas.eu ir mes grąžinsime Jums permokėtus pinigus.

Kaip dažnai vyksta klausimų-atsakymų sesijos?

ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos vyksta įvairiai, priklauso nuo miesto. Naujausią informaciją galite rasti skiltyje MOKYMAI.

Pasibaigus ReSTARTO sesijų programai, laukiame Jūsų ReSTARTO klube, kuriame susitinkame kiekvieną mėnesį bendrai diskusijai (klausimų-atsakymų sesijai) neformalioje aplinkoje, pasidžiaugti Jūsų pasiekimais ir pasidalinti naujienomis.

Ar vyskta ReSTARTO klausimų-atsakymų sesijos kituose miestuose?

Taip, vyksta. Sekite informaciją mūsų puslapyje ir Facebook ReSTARTAS, Instagram arba užsisakyti naujienlaiškį, kuriame gausite naujausią informaciją.

Jei dalyvavau visos klausimų-atsakymų sesijoje, kokiuose sekančiuose mokymuose galėčiau tęsti?

Labai džiaugiamės, kad dalyvavote visose klausimų-atsakymų sesijoje ir tikimės, kad jau pirminiai pokyčiai įvyko. Rekomenduojame dalyvauti giluminiuose METAMORFOZĖS mokymuose, virsmo dirbtuvėse, kuriose išdirbsime praktiškai pagal išskirtinę mentorių sudarytą programą. Programa orientuota į Jūsų vidinę transformaciją bei užtikrintus, ilgalaikius pokyčius asmeniniame gyvenime, karjeroje ar versle.

Pasibaigus METAMORFOZĖS mokymams, rekomenduojame VERSLO AKSELERATORIŲ, kuris orientuotas į faktinio rezultato kūrimą Jūsų versle, tiek jau esančiame arba kuriamame; profesinėje veikloje. Tai konkretūs sprendimai, metodikos ir komandinis darbas, padedant siekti Jūsų tikslų, bendradarbiavimas su asmenybės ir verslo mentoriais bei užduotys visiems 1 metams.

Visuomet laukiame Jūsų ReSTARTO klube, kuriame susitinkame kiekvieną mėnesį bendrai diskusijai (klausimų-atsakymų sesijai) neformalioje aplinkoje, pasidžiaugti Jūsų pasiekimais ir pasidalinti naujienomis.

Ar galiu individualiai kreiptis į mentorių ir gauti konsultaciją?

Taip, žinoma. Visas konsultacijas ir mentorius galite rasti mūsų puslapyje!

Je norite pasitarti ar turite klausimų, galite skambinti tel. 8-655 08 988 arba el. paštu: info@restartas.eu.