ASMENINIO AUGIMO PROGRAMA

Kelias į vidinę laisvę

Pagalvokite, kodėl neįvyko pokyčiai, kurių jūs tikrai norėjote, kad ir ką bandėte?

Didžiausia problema, kad žmogus nežino, kad jis yra ŽMOGUS.

Nerijus Cibulskis"ReSTARTAS" Quantum Leadership Community įkūrėjas

O toliau seka, sekančios detalės:

 • Daugelio žmonių problema, kad jie nežino, ko iš tikrųjų nori iš savo gyvenimo. Klaidžioja po gyvenimą, reaguodami į kitus, be savo asmeninio pasirinkimo. Tad tol, kol nėra jokio pasirinkimo, jie prisitaiko prie aplinkos, kurioje klajoja ir tampa jos produktu. Arba užuot pakeitę savo aplinką, jie stengiasi įveikti esamą aplinką;
 • Daro iš inercijos, kad visi taip daro, tačiau vidinio poreikio nėra. Kol žmogus neišjaučia iki galo ir nesuvokia kam jam to reikia ir kodėl, niekas nevyksta;
 • ENERGIJA, LAIKAS, VERTĖ.  Kaip gebame valdyti pagrindinius savo gyvenimo resursus? Jie pagrindiniai elementai, kurie įtakoja mūsų tėkmę (Flow) ir balansą;
 • VIDINĖ LAISVĖ. Kaip gebame kurti ryšį su savimi? Ar sekame pagal kito žmogaus laisvę? Vidinė laisvė suteikia galimybę laisvai pasirinkti – būti tuo, kuo nori būti, būti ten, kur nori būti.

APIE KĄ YRA

ASMENINIO AUGIMO PROGRAMA „Kelias į vidinę laisvę“?

Tai apie kiekvieno iš jūsų evoliucinę kelionę, kurios metu pradedate kurti savo gyvenimą iš asmeninės laisvės. Kai sąmoningai nusprendžiate tapti tuo, kuo norite naujame savo gyvenimo etape bei prisiimate atsakomybę už savo gyvenimą.

Programa susideda iš dviejų dalių

Pirmoji programos dalis trunka 6 mėn. Antroji dalis – tęstinė (6 mėn.). Galite rinktis iš karto pilną 12 mėn. programą.

I DALIS.

Pirma programos dalis orientuota į esamos situacijos analizę, stabilizavimą bei asmenybės evoliucijos kelią.

 • Programos metu, pirmiausia išnagrinėsime asmeninius įsitikinimus, ankstesnę patirtį, asmenines nuomones ir sprendimus apie save, kitus ir gyvenimą bei tai, kaip jie veikia jūsų gyvenimą, jūsų pasirinkimus, sprendimus.
 • Kokios situacijos ir aplinkybės iššaukia neadekvatų elgesį, kokios vertybės yra jūsų ir kokios ne, kokios stipriosios asmenybės pusės, gebėjimai, kur jaučiate savo tėkmę, koks esate žmogus, kaip save vertinate, kokią vertę kuriate, kokius turite asmeninius ir profesinius tikslus, ko norite iš savęs ir kaip priimate naująjį save.
1 mėnuo
AUDITAS

Realybė (aplinka, esama situacija, gyvenimo resursai)

2 mėnuo
PRAEITIS

Praeities apribojimai, įsitikinimai, mintys, baimės, lūkesčiai

3 mėnuo
„AKLOSIOS ZONOS“, SANTYKIS SU SAVIMI

Neadekvatus elgesys, „kaukės“, vertybių sistema

4 mėnuo
AŠ IR MANO TĖKMĖ

Asmenybės profilis, stipriosios pusės, atsakomybė, balansas

5 mėnuo
ASMENYBĖS EVOLIUCIJOS KELIAS

Kas aš esu? Kokią vertę kuriu? Kokie asmeniniai ir profesiniai tikslai?

6 mėnuo
ASMENYBĖS ReSTARTAS

Naujojo savęs priėmimas

II DALIS.

Antra programos dalis orientuota į tai, kaip jūsų nauja asmenybė kuria jūsų asmeninę realybę.

 • Plėsdami savo sąmonės ribas, atrandate pilną savo potencialą ir naujas galimybes. Formuojasi nauji pasirinkimai, naujas elgesys, nauji jausmai, kas įkvepia mąstyti kitaip, pradedate kurti naują savo gyvenimo realybę.
 • Suvoksite, kaip veikia proaktyvi energija, kaip ją valdyti, kokia yra ketinimo galia, kaip siekti per ją asmeninių ir profesinių tikslų, kaip išsigryninti savo misiją, kaip pasiekti savo vidinę laisvę ir kaip ją tinkamai panaudoti.
1 mėnuo
SĄMONĖ

Kaip veikia sąmonė? Kaip įveiklinti?

2 mėnuo
PROAKTYVI ENERGIJA

Reakcijos: aktyvi, reaktyvi, proaktyvi; savistaba

3 mėnuo
KETINIMO GALIA. TIKSLAI

Kaip atsiduoti didesniam tikslui? Kaip veikia ketinimo energija?

4 mėnuo
REALYBĖS KŪRIMAS

Nauji įrankiai ir priemonės tikslui pasiekti

5 mėnuo
MISIJA

Kaip atpažinti savo misiją ir kur ji mane veda?

6 mėnuo
VIDINĖ LAISVĖ

Gyventi gyvenimą iš vidinės laisvės, 4 laisvės

Atlikdami savo augimo šuolius, atsiveria naujos galimybės, kurios augina jūsų asmenybę. Plečiasi sąmonė, atsiveria potencialas. O ilgos savęs pažinimo paieškos nebetenka prasmės, nes viskas yra kur kas paprasčiau.

Kokį kelią renkiesi tu?

Jei jautiesi pasirengęs savo naujam gyvenimo etapui, spausk čia->

KAIP VYKSTA?

 • Pirmoji sesija – tai pirmoji pažintis, individuali klausimų-atsakymų sesija, kurios pagalba žiūrime, kiek galime pasitikėti vienas kitu, nes be to, negalėsime judėti į priekį. Pirmojo susitikimo metu aptarsime esamą situaciją, pagrindines problemas, klausimus, kuriuos turite savyje.
 • Kiekviena sekanti sesija (programos metu) baigiasi sudarant konkretų žingsnis po žingsnio veiksmų planą kitam laikotarpiui.
 • Sesijos vyksta gyvai. Jei nėra galimybės, esate išvykęs, tuomet Online (Messenger, Skype).
Užsisakyti pirmąją sesiją

BENDRA INFORMACIJA:

 • Tai individuali programa, sudaroma konkrečiam asmeniui;
 • Pirmoji susipažinimo sesija mokama – 100 Eur. (60 min.). Po mokėjimo, su jumis susisieksime nurodytu telefonu dėl susitikimo laiko;
 • Visą pilną programą sudaro  12 mėn. Pradžioje galima rinktis I dalį 6 mėn., o paskui pratęsti, renkantis II dalį 6 mėn. (ji yra tęstinė).
 • Programą sudaro: 
  • 6 mėn. – 6 asmeninės sesijos po 90 min. (susitikimai 1 kartą per mėnesį), 6 Online pokalbiai po 60 min. (1 kartą per mėnesį) + 1 asmeninė sesija (60 min.) po 1 mėn.
  • 12 mėn. – 12 asmeninių sesijų po 90 min. (susitikimai 1 kartą per mėnesį), 12 Online pokalbiai po 60 min. (1 kartą per mėnesį) + 1 asmeninė sesija (60 min.) po 1 mėn.
 • Jei negalite dalyvauti gyvai (esate išvykęs), darome Online sesiją;
 • Laikas derinamas individualiai, jums patogioje vietoje;
 • Dėl programos susisiekite tel. +370 655 08 988 arba info@restartas.eu.

PROGRAMOS PRIVALUMAI

 • Patikrinta praktiškai – veikia 100 %;
 • Ilgalaikė vertė ir nauda asmeniniame bei profesiniame gyvenime;
 • Metodikos, įrankiai, kurie naudojami šioje programoje yra atrinkti iš, mano nuomone, geriausių pasaulio mokytojų, kas garantuoja efektyvų, veiksmingą rezultatą;
 • Didžioji dalis taikomų metodų yra autoriniai, sukurti iš asmeninės gyvenimo ir verslo praktikos;
 • Dėl darbo kartu su manimi, pasikeis jūsų požiūris į save, aplinką, santykius, pasitikėjimą savimi, savivertę; padidės noras, motyvacija keisti savo gyvenime tai, kas netenkina, įgysite tvirtą tikėjimą savimi, savo sėkme, savo tikslais, kuriuos pasieksite kelis kartus greičiau, neesant ir man;
 • Visuomet esu už tave, ne prieš tave!

Dalinės pastangos duoda tik dalinius rezultatus, tad tam turi būti pasiruošęs!

MANO TIKSLAS - BŪTI NAUDINGU TAU

 • Mano užduotis – surasti esmines priežastis, kurios stabdo asmeninio augimo progresą, išplėsti sąmonės ribas, nustatyti nebeveikiančius įrankius, padėti išsivalyti nuo senų įsitikinimų, baimių, abejonių, praeities programų, parodyti, kur esate neadekvatus sau ir aplinkai, kaip jūsų mintys kuria jūsų gyvenimą, kaip priklausomybės, santykis su savimi veikia jūsų pasirinkimus.
 • Padėti žmonėms realizuoti savo galimybes, kas išmoktų valdyti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą, per pagrindinius gyvenimo resursus laiką, energiją, pinigus.
 • Suaktyvinti ir išlaisvinti žmogaus potencialą, kad pasiektų savo vidinę laisvę ir sąmoningai panaudotų savo tikslams ir pagaliau atsakytų sau į klausimą: „KODĖL AŠ GYVENU?“

Programoje taikau tai, kas iš esmės keitė mano ir kitų gyvenimus, tad tikrai žinau, kad visi galime pasiekti to, ko norime. Būti efektyvesniu, sveikesniu, energingesniu, valingesniu, ištvermingesniu, laimingesniu. Kad sąmoningas vidinis darbas su savimi, visuomet duoda realų rezultatą išorėje.“

Kaip didysis kinų išminčius Konfucijus yra pasakęs: „Duok žmogui žuvį, ir tu pasotinsi jį vienai dienai. Išmokyk žmogų žvejoti, ir tu pasotinsi jį visam gyvenimui“.

Mano istorija

Kelias į vidinę LAISVĘ

ASMENINIO AUGIMO PROGRAMA

Jei esi pasirengęs (-usi) ir nori priimti šią galimybę, registruokis asmeniniam laikui!

Užsisakyti pirmąją sesijąUžsisakyti pirmąją sesiją