MANO GYVENIMO RESTARTAS

Transformacinės klausimų-atsakymų sesijos

Didžiausia kiekvieno žmogaus patirtis slypi jo KLAIDOSE

Pokyčiai – tai NEAPIBRĖŽTUMAS, skatinantis mus judėti. Dažnai jie nepatogūs, atrodo grėsmingi, norisi bėgti, nes jaučiame nežinią – negalime kontroliuoti. Tačiau jie lydi mus visą gyvenimą, kurie įtakoja mūsų sėkmes, nesėkmes, laimėjimus, pralaimėjimus ir visa tai yra nes kas kita, kaip AUGIMAS – kaip žmogaus, kaip asmenybės. Mes augame ir tobulėjame net ir darydami KLAIDAS. KLAIDOS – tai mūsų pamokos, kurios suteikia GALIMYBĘ. Kuo daugiau klystame, tuo daugiau PATIRIAME. PRAEITIS yra patirtis, padedanti mums pereiti nuo vieno etapo prie kito. Ir niekas nėra tobulas, niekas ir neprivalo juo būti. Kai tik pradedame save lyginti su kitais, stengiamės patenkinti kitų žmonių lūkesčius, klausydamiesi jų nuomonės, bet ne savęs. Visuomenė, žiniasklaida mums dažnai sako, kad su mumis kažkas negerai, daro įtaką ir stengiasi mūsų nepaleisti. Tačiau vienas geriausių dalykų, kurį galime padaryti dėl savęs, pradėti vertinti ir gerbti save, kad niekas negalėtų priversti jaustis žemesniu ar nepakankamai geru. Mes esame daug DAUGIAU nei mūsų trūkumai ir savęs suvokti trūkumai.O tikroji TRANSFORMACIJA įvyksta visos kelionės metu – ne pabaigoje.

ReSTARTO procesas leidžia suvokti, kad esame daugiau nei tai, kuo tikime patys.

MANO GYVENIMO RESTARTAS

Tai transformacinės klausimų – atsakymų sesijos, kurių tikslas suteikti galimybę žmogui ReSTARTUOTI. Žvelgti giliau ir ieškoti TIKRŲ PRIEŽASČIŲ, o ne būti PASEKMIŲ ĮKAITAIS bei daryti pokytį vien dėl pokyčio.  Spręsti realias problemas bei sukurti aplinką, kurioje  galėtumėte augti, motyvuoti save, palaikyti kitus, dalintis patirtimi bei stebėti savo progresą.

Mes priešinamės pokyčiams ne todėl, kad negalime susitaikyti su jais, bet todėl, kad negalime sutikti su tuo, kad pasikeitė padėtis. Mes nenorime atsisakyti dalies savo gyvenimo. Tačiau pokytis prasideda paleidus dabartinę būseną.

Nerijus Cibulskis"ReSTARTAS" Quantum Leadership Community įkūrėjas
Susisiekti

KAM SKIRTA?

VISIEMS, kurie nori išjudėti iš esamos situacijas, sprendžiant realias problemas.

KAIP TAI VYKS?

  • Susitikimai vyks 1 kartą per mėnesį;
  • Trukmė 3 val.;
  • Klausimų-atsakymų sesijos pradžioje vyks gyvai (Kaunas, Vilnius);
  • Temos nebus skelbiamos, nes temas padiktuos auditorija, dalyvaujanti sesijos metu;
  • Dalyviai nebus pasyvūs klausytojai, spręsime realias jūsų problemas ir klausimus;
  • Dalyviai galės prisijungti prie uždaros ReSTARTO grupės, kurioje galės bendrauti su kitais dalyviais, dalintis patirtimi;
  • Laikas ir vieta bus paskelbiami iš anksto, kad galėtumėte planuotis (orientacija po Velykų, kai baigsis karantinas);
  • Kaina asmeniui 30 Eur. ;
  • Jei turite klausimų ar norite papildomos informacijos, susisiekite su mumis: +370 655 08 988, info@restartas.eu.

ARTIMIAUSIOS SESIJOS:

Transformacinės klausimų-atsakymų sesijos

Mano gyvenimo ReSTARTAS