ReSTARTAS – asmenybės ir verslo mentorystės platforma

KURIAME NAUJĄ POŽIŪRĮ Į ASMENYBĖS AUGIMĄ IR VERSLO KULTŪROS KŪRIMĄ

VIZIJA

 • Suteikti galimybę KIEKVIENAM būti laimingu IŠ NAUJO –  per asmenybės augimą, santykio kūrimą ir verslo vystymo procesus.

MISIJA

 • ŽMOGAUS VIDINĖ TRANSFORMACIJA, ĮTAKOJANTI SĖKMINGAI AUGANČIUS ASMENINIO GYVENIMO IR VERSLO RODIKLIUS. DAUGIAU LAIMINGŲ ŠEIMŲ, MAŽIAU ĮMONIŲ BANKROTŲ.

KODĖL ReSTARTAS?

Re-Born, Re-think, Re-connect, Re-deal, Re-learn, Re-light…Re-START

 • Pasaulis keičiasi sparčiai, keičiamės ir mes. Šiuolaikinės tendencijos tiek asmenybės augime, tiek verslo srityje ženkliai rodo, kad mums būtina peržvelgti savo vertybes, tikslus, prioritetus, atkreipti dėmesį į kuriamą vertę. Todėl ReSTARTAS mums turi svarbią reikšmę – galimybę ATSINAUJINTI. Norime paskatinti žmones ir verslą neskubėti save nurašyti, jei patyrė nesėkmes, o suteikti naują gyvenimo galimybę – NEBIJOTI PRADĖTI VISKĄ IŠ NAUJO. Didžiausios pastangos, kurios būtinos ir skatinančios augti – VIDINIS POKYTIS, kuris išlaisvina NAUJAM PROVERŽIUI  tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle, tiek profesinėje veikloje.

KAS MUMS YRA MENTORYSTĖ?

 • Mentorystė – tai būdas ir piemonės pasiekti norimą rezultatą trumpiausiu keliu, pasinaudojant mentorių sukaupta patirtimi bei praktika.
 • Mentorius – tai  daug daugiau nei patarėjas, mokytojas ar vedlys. Iš mentoriaus galite gauti daugiau nei žinias.  Jis suteikia jums įrankius, padedančius jums padaryti svarbius sprendimus, padeda ne tik suprasti save ir surasti harmoniją su savimi, bet ir pasiekti apčiuopiamų išorinių rezultatų.

ReSTARTO MENTORIAI

 • TARPTAUTINĖ (LIETUVOS IR SKANDINAVIJOS) asmenybės ir verslo mentorių komanda, kurianti naują požiūrį į verslo kultūrą, asmenybės augimą ir verslo augimą;
 • GYVENIMO ir VERSLO kūrimo PRAKTIKAI, sukaupę patirtį įvairiose srityse, augantys ir besimokinantys kiekvieną dieną, gebantys kurti save IŠ NAUJO ir norintys pasidalinti savo žiniomis ir patirtimis;
 • AKADEMIKAI – galintys verslo kūrimo procesus pagrįsti tiek praktiškai, tiek teoriškai;
 • KŪRĖJAI – kuriantys, besigilinantys ir dalyvaujantys įvairiuose mokslo bei inovacijų projektuose;
 • PARTNERIAI – bendradarbiaujantys su kitomis organizacijomis bei skatinantys bendrystę.

VEIKLOS SRITYS

 • Mokymai, tęstinės programos, profesionalios konsultacijos įvairiose asmenybės augimo ir verslo kūrimo bei vystymo srityse fiziniams asmenims, įmonėms, ieškome ir taikome individualius sprendimus. Dirbame ir su naujai verslus kuriančiais STARTUOLIAIS bei su patirtį turinčiomis įmonėmis, kurios ieško naujų perspektyvų, strategijų, komandos formavimo ar atsinaujinimo.
 • Projektinė veikla – bendradarbiaujame su partneriais, įsitraukiame į bendrus verslo bei asmenybės augimo projektus, socialines veiklas.

VERTYBĖS

ATVIRUMAS

Atvirumas – pati didžiausia VERTYBĖ. Pirmiausiai būk atviras su savimi, priimk GYVENIMO DOVANAS ir durys atsivers naujoms galimybėms.

LAISVĖ

Veikimas iš savo vidinės laisvės. Neužsidaryk savo paties „kalėjime“, laisvės pojūtis įkvepia kurti ir siekti neįmanomų dalykų.

PAPRASTUMAS

Viskas gyvenime prasideda nuo paprastų dalykų, tik visuomet ieškome ir žiūrime sudėtingai, būk ištikimas paprastumui!

PASITIKĖJIMAS

Tikėti savimi, matyti ir jausti save, kuria tvirtą pagrindą. Tu esi vertingas tik dažniau priimink sau.

BENDRYSTĖ

Tai kas mus vienija, mus sustiprina, o bendravimas ir buvimas bendraminčių rate augina ir skatina veikti.

AUTENTIŠKUMAS

Mūsų stiprybė ir jėga. Tu esi jau KITOKS ir tu gali padaryti tai, ko negali padaryti kiti.

ReSTARTAS - DRĄSA PRADĖTI IR VEIKTI PAGIMDO TIKRUOSIUS TALENTUS, JĖGĄ IR STEBUKLUS.

"Dažnai juoktis ir labai mylėti; pelnyti protingų žmonių pagarbą ir vaikų meilę; užsitarnauti sąžiningų kritikų pripažinimą; vertinti grožį; atiduoti save, palikti pasaulį truputį geresnį... daug žaisti, smagiai juoktis ir džiugiai dainuoti; žinoti, kad nors vienai gyvai būtybei buvo lengviau dėl to, jog gyvenau AŠ, - štai kas yra pasiektas tikslas."

-Ralph Waldo Emerson-