Krepšelis

Nerijus Cibulskis

Kova duoda priešingus rezultatus

Šiandien vienas po kito lenda faktai, patvirtinantys sistemos elgesio nelogiškumą. Galime kurti pačias įvairiausias sąmokslo teorijas apie norą valdyti visus, čipavimus, 5G grėsmę ir t.t. Faktai geri, bet NA IR KAS? Tokių faktų arba neatitikčių galėtume pririnkti šimtus. Kas nuo to KEIČIASI? NIEKAS ir net priešingai, kuo daugiau kovojame už demokratiją, žodžio laisvę ar kažką panašaus, tuo labiau pralaimime.

Nesu skeptikas, bet matau ir suprantu, kodėl KOVA duoda priešingus rezultatus.

Nereikia kovoti prieš sistemą, reikia kurti SĄLYGAS sistemai KEISTIS

KAIP? Nustoti ją maitinti savo dėmesiu ir užsiimti savimi.

Tikslingai ar ne, mes įsiveliame į manipuliacinį žaidimą, kur vieni kitais manipuliuojame kalbėdami apie tai, ką reiktų keisti ir kodėl yra taip, kaip yra. Nuo to momento, kai pastebėjai kažkokią problemą, jos IŠSPRENDIMAS yra tavo ATSAKOMYBĖ. Kalbėjimas apie problemą niekaip jos nesprendžia.

Civilizuotame pasaulyje sistemą keičia VARTOTOJAS, diktuodamas savo poreikį, o žmogų arba vartotoją keičia PRODUKTAS. Taigi laikas pradėti kurti produktus, kurie keičia mus, kaip vartotojus, plečiant mūsų suvokimą. Pasikeitęs vartotojo suvokimas sukurs sąlygas keistis sistemai.

Šis kelias nėra trumpas, bet jis EFEKTYVUS. Ko tam reikia? LYDERIŲ, kuriems labiau rūpėtų POKYTIS, o ne asmeninė nauda, pridengta pokyčiu.

Mums netrūksta tų, kurie ŠNEKA, mums TRŪKSTA tų, kurie gali SUKURTI kažką NAUJO, kas kuria FAKTINĮ vartotojo suvokimo POKYTĮ. Tokie žmonės neatsiranda iš niekur, jie GIMSTA sunkiuoju laikotarpiu. Jie GIMSTA DABAR.

Taigi jeigu neatsiras produktai, keičiantys mus kaip žmones, NIEKAS NEPASIKEIS, visi grįš prie to paties kelio.

Leave a Reply

Užklausa

×
Registracija pirmam susitikimui

×
Klausimų-atsakymų sesija

×
Registracija

×
Registracija į programą

×
Registracija

×
Registracija į programą


×
Mano ReSTARTAS

×
Registracija į asmeninę sesiją

×
Konsultacijos verslui

×
Mano ReSTARTAS

×
Registracija į konsultaciją porai

×
Evolution In vidinė kliento palaikymo sistema

×
Verslo fasilitavimas

×
Kvantinė lyderystė verslui

×
Fit to FUTURE breakfast

×
Verslo fasilitavimo sesija

×