Skip to main content

Naujos galimybės JAU ČIA PAT…

Ar jau matai, apie ką bus tavo sekantis gyvenimo dešimtmetis?

Šiandien jau nebesvarbu nei kas tai sukėlė, nei kodėl. Dabar tai tiesiog YRA ir faktas, kad savaime niekur NEDINGS. Nėra prasmės kurti ir nagrinėti sąmokslo teorijas, nes tai jau nieko nebepakeis, dabar jau laikas užduoti sau klausimą „Kas toliau?”. Žmonija kentėjo nuo visiško energetinio bado, kurį patys ir susikūrė, ir tai turėjo baigtis. Taigi BAIGĖSI ir su TRENKSMU. Būtent dėl to mes dabar jaučiame energetinius pakilimus aplinkui save, nes žmogų pagaliau PALEIDO, paleido tai, kas išnaudojo.

Atsijungimas nuo destruktyvių energtinių sistemų

Paskutinį dešimtmetį susikūrė daug „verslų”, kurie lyg ir „užsiėmė” žmogaus sąmoningumo plėtimu ar gilinimu.

Ar tau niekada nekilo klausimas: „Kodėl taip ir nepadaugėjo tų sąmoningų žmonių? Kodėl aš tai teigiu?” Faktai rodo patys, jeigu būtų buvę priešingai, mes šiandien nebūtume, kur esame, o esame kritiniame energetiniam kredite.

Žmogus yra tiesiog išsunktas kaip citrina. Per pastarasias dvi savaites daug žmonių atsigavo, žinoma, jie nesupranta, kodėl jų būsena pagerėjo, nerimo dėl ateities lyg turėtų būti ir daugiau, bet būsena kur kas geresnė. To priežastis yra atsijungimas nuo destruktyvių energtinių sistemų, kurios tik ėmė ir nieko nedavė atgal. Taigi didžioji dalis tų „verslų” apie sąmoningumą su juo net ir iš tolo nebuvo susiję, jie tiesiog manipuliavo sužeistais žmonėmis siurbdami iš jų resursus. Tokia ta skaudi TIESA, būtent dėl to turime tokį rezultatą.

Drakonai

Pamenate rašiau apie DRAKONĄ ir kaip žmogui elgtis, kad jis pats nugaištų?  Prisiminti galite čia: https://www.facebook.com/NerijusCibulskis/posts/3372037212811816

Didžioji dalis tų verslų ir yra DRAKONAI, kuriems mes patys nešame savo resursus ir taip jam tarnaujame, o jis manipuliuoja žmogumi per jo BAIMĖS, KALTĖS ir GĖDOS jausmus.

Supraskite mane teisingai, aš nelaikau pykčio nei ant vieno iš tų žmonių, kurie kūrė tuos verslus, jie tai darė, nes patys to nesuprato, jie tiesiog sprendė savo asmeninę problemą per kitus. Deja, kaip matome finale, nei patys neišsisprendė, nei kitiems padėjo. Didelė dalis tokių verslų buvo tiesiog apie PINIGUS, jų parduodamos „žolelės”, o tiksliau pinigai, gaunami už jas laikinai, padėjo tik jiems patiems, bet ne žmogui. Šią problemą aš pastebėjau tik pradėjęs nagrinėti „saviugdos” rinką ir iš karto supratau, jog pačios „saviugdos” ten nėra, nes ji niekam nerūpi.

Niekam nerūpi ŽMOGAUS POKYTIS, juo tik pridengiami tikrieji tikslai. Jeigu aš būčiau neteisus šiandien, mes turėtume begalę „nušvitusių” žmonių, dirbančių versle, kuris yra ne apie pinigus, o apie VERTĘ. Deja, taip nėra. Daugelis šių organizacijų veikė kaip „sektos”, kurios pasinaudoję momentiniu žmogaus silpnumu įtraukė jį į svetimą žaidimą, bet nuo to jis netapo savarankiškesnis kaip žmogus, priešingai jis tapo PRIKLAUSOMAS.

Tai turėjo baigtis ir BAIGĖSI

Šiandien mes matome begalybę eneregetinių sistemų, paskendusių mirties agonijoje ir vis dar bandančių prisikviesti žmogaus dėmesį. Su tokias „verslais” viskas BAIGTA, leiskime jiems IŠNYKTI, nes jie nekuria jokios VERTĖS, jų veikla paremta PARAZITAVIMU, būtent dėl to jiems laikas išnykti ir užleisti vietą VERTEI.

Jau labai greitai atsivers NAUJŲ GALIMYBIŲ FRONTAS. Jis bus platus kaip niekada, tai bus istorinis momentas.

Aš nežinau, ar žmonija kada nors regėjo tokio dydžio NAUJĄ PRADŽIĄ. Tai kas įvyko, TURĖJO ĮVYKTI tam, kad atsilaisvintų tos vietos, kurios buvo užsėstos „apsisamanojusių” žmonių. Būtent šie žmonės netobulėdami patys stabdė ir visos ekonomikos augimą. Dabar jie pasitrauks – vieni pasitrauks su savo verslais patys, kiti bus tiesiog „nukelti” nuo kėdžių, prie kurių buvo priaugę. Būtent dėl to didieji verslai masiškai keičia vadovus. Dabar vieni bus užsiėmę pasekmių sprendimu, o kiti vystys tuos pačius verslus su nauju požiūriu. Tada ant scenos žengs NAUJOS KARTOS ŽMOGUS, kuris kurs verslą ne dėl pinigų, o dėl VERTĖS. Taip tai nebus labdaros organizacijos, tiesiog pinigai tokiuose versluose bus ne TIKSLAS, o PASEKMĖ. Būtent taip ir tada prasidės NAUJA VERSLO ERA.

Nauja REALYBĖ

Jeigu norite pamatyti tą gyvame pavyzdyje, pažiūrėkite į artimiausius mūsų kaimynus, kurių mes mokomi nekęsti. Taip, taip – tai RUSAI. Mes net nepastebėjome kaip jų kuriamas verslas mus aplenkė šviesos greičiu. Jie tai padarė po 2014 m., krizės, kada šalyje nuvertėjo valiuta, dėl įvestų sankcijų. Jie šią krizę išnaudojo augimui ir peraugo visus. Atėjo laikas ir mums to pasimokyti.

Nieko asmeniško prieš nieką, tiesiog kuo greičiau visi pradėsime tai matyti ir veikti ta kryptimi, tuo greičiau susikursime NAUJĄ REALYBĘ. Aš nieko nemokau, nevertinu ir neteisiu, tiesiog pateikiu viską be „MUILO”. Taigi jeigu nenori pramiegoti šio traukinio reiso, pamiršk PASEKMES ir spręsk PRIEŽASTIS.

Nerijus CibulskisQuantum Leadership Community "ReSTARTAS" įkūrėjas ir verslo fasilitatorius

*Norėdami gauti daugiau informacijos apie ReSTARTĄ ar turite pasiūlymų mums, susisiekite su mumis info@restartas.eu.

Palikite atsiliepimą

Užklausa

  ×
  Registracija pirmam susitikimui

   ×
   Klausimų-atsakymų sesija

    ×
    Susisiekite su mumis

     ×
     Registracija į programą

      ×
      Susisiekite su mumis

       ×
       Registracija į programą


        ×
        Mano ReSTARTAS

         ×
         Registracija į asmeninę sesiją

          ×
          Konsultacijos verslui

           ×
           Mano ReSTARTAS

            ×
            Registracija į konsultaciją porai

             ×
             Evolution In vidinė kliento palaikymo sistema

              ×
              Verslo fasilitavimas

               ×
               Kvantinė lyderystė verslui

                ×
                Fit to FUTURE breakfast

                 ×
                 Verslo fasilitavimo sesija

                  ×
                  Verslo fasilitavimo sesija

                   ×
                   Asmeninės palaikymo sesijos

                    ×
                    Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                     ×
                     Palaikymo sesijos One-to-One

                      ×
                      Noriu paklausti

                       ×
                       Asmeninės fasilitavimo sesijos

                        ×
                        Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                         ×