Skip to main content

ASMENINĖS FASILITAVIMO SESIJOS

Aiškumas viduje kuria aiškumą išorėje

„Realybė yra asmeninio augimo pradas. Klausimas, ar ji patinka mums tokia, kokia yra?”

Kas mes esame, kaip ir kuo gyvename, tai yra mūsų paties istorija – sukonstruotas pasakojimas, kurį sukuria mūsų mąstymas, įpročiai, įsitikinimai, veiksmai bei pasirinkimai. Kuo aplinka labiau skatina siekti tobulumo, tuo labiau lyginame save su kitais, norime būti geriausi, ieškome to, kas netgi ne mūsų, sutelkdami dėmesį į tai, kas neveikia – bandome veikti iš pasekmių. Kai sąmoningai įsitraukiame į savo asmeninio augimo procesą, sutelktas dėmesys atveria duris viskam, ko mums reikia, kad augtume ir tobulėtume.

KADA NAUDINGOS SESIJOS?

 • Kai esate gyvenimo lūžio taške ir ieškote aiškumo;
 • Kai bandote pralaužti savo „stiklines lubas”, tačiau ribojantys įsitikinimai neleidžia judėti į priekį;
 • Kai turite abejonių, kad gyvenate ne savo gyvenimą, tačiau nežinote, kaip iš to išeiti;
 • Kai jaučiatės, kad sukatės tarsi „užburtame rate”;
 • Kai patekote į gilią „emocinę duobę” ir esate nepalankioje situacijoje (asmeniniame gyvenime, versle ir pan.);
 • Kai jaučiate, kad nuo jūsų nusisuko sėkmė ir nebesiseka versle, santykiuose, gyvenime;
 • Kai esate pavargę nuo primestų atsakomybių, lūkesčių ir norite atrasti naują gyvenimo kryptį;
 • Kai turite priklausomybių ir sunkiai sekasi keisti įpročius;
 • Kai esate išbandę daugybę praktikų, seminarų, mokymų, tačiau esate ten pat;
 • Kai keliate vidinius klausimus ir jau esate augimo kelyje, tačiau neturite palaikymo.

Asmeninės fasilitavimo sesijos kuria aiškumą, kuris suteikia pagrindą, leidžiantį identifikuoti esamas priežastis, kas leidžia žengti pirmuosius žingsnius link jų sprendimų.

Asmenines-fasilitavimo-sesijos-aiskumas

Aiškumas

Aiškumas suteikia pagrindą – leidžia rasti esmines priežastis, pašalina nerimą, abejones, sutelkia dėmesį bei kuria stabilumą.

Kryptis

Išgryninta kryptis sustiprina fokusą, neleidžia nukrypti nuo kurso bei veikia kaip komposas – parodo kur esame ir kur norime būti.

Palaikymas

Palaikymas atveria duris grįžtamajam ryšiui gauti, savistabai bei savianalizei. Suteikia naujas patirtis, galimybes bei išlaisvina vidinį potencialą. Veikia kaip atspirties taškas veikti.

Vedimas

Nuoseklus ir vientisas vedimas sustiprina vidinį stuburą, atsakomybę bei asmeninį efektyvumą, kas leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus greičiau ir efektyviau.

ASMENINIŲ FASILITAVIMO SESIJŲ VERTĖ:

 • Asmeninė fasilitavimo sesija – tai ne konsultacija, kur dalinami patarimai ar „gydomos” pasekmės. Sesija atveria esmines priežastis, kurios atvedė ten, kur esate dabar;
 • Atviri ir konkretūs klausimai aktyvuoja mąstymo procesą, kas skatina rasti atsakymus savyje per patirties analizę;
 • Saugi, palaikanti ir nešališka aplinka, kurioje galite būti savimi be noro įtikti ar patikti;
 • Sesijose pasineriame ir  sutelkiame dėmesį į konkrečias situacijas ir klausimus, kas leidžia aiškiai suvokti jūsų poreikį ir pritaikyti priemones;
 • Didelis dėmesys skiriamas savianalizei, savistabai, dėmesio valdymui, mąstymui, elgesiui ir naujų įpročių formavimui, plečiant ir įgalinant vidinius resursus;
 • Per atvirą dialogą gimsta aiškumas, kryptis, fokusas, kurie suteikia galimybę pasukti savo gyvenimo vairą į kitą pusę;
 • Sesijose sustiprinate savo vidinį stuburą, pasitikėjimą savimi, panaikinate blaškymąsi ir chaosą galvoje, imatės pokyčių asmeniniame gyvenime bei veikloje.

Jeigu jauti, kad kažkas tavęs gyvenime netenkina, tiesiog imk ir keisk tai. Pradžioje pradėk apie tai kalbėti, rašyti, o po to veikti nauja kryptimi. Ar gali pasikeisti mūsų atspindys veidrodyje, kol nekeičiame savęs?

Nerijus CibulskisReSTARTO įkūrėjas
Asmenine-fasilitavimo-sesija-verte

BENDRA INFORMACIJA:

 • Asmeninės fasilitavimo sesijos vyksta gyvai (Kaune arba Vilniuje) arba online (jei esate iš kito miesto ar gyvenate užsienyje);
 • Sesijos trukmė – 60 min.;
 • Pagal savo poreikį galite pasirinkti, kiek sesijų jums reikalinga;
 • Dėl platesnės informacijos, prašome susisiekti: info@restartas.eu, +37065508988.
1 sesija

€100

/1 sesija

Trukmė: 60 min./sesija

Pirkti
4 sesijos

€360

/4 sesijos

Trukmė: 90 min./sesija

Pirkti
7 sesijos

€660

/7 sesijos

Trukmė: 90 min./sesija

Pirkti

Kuo daugiau pažįstame save, tuo aiškesnis ir paprastesnis tampa gyvenimas

Laisvas pasirinkimas. Laisva energija. Laisvas suvokimas.

ReSTARTAS

Sesijas veda:

Nerijus Cibulskis

„ReSTARTO”  įkūrėjas, verslo fasilitatorius, asmenybės ir verslo mentorius, žmogaus sąmonės augintojas, gyvenimo ir verslo praktikas, vizionierius  bei pokyčio kūrėjas, kurio aistra ir misija – kurti sąlygas pokyčiui vykti, realizuojant žmogiškąjį potencialą per laisvės ir atsakomybės suvokimą.

Mano tikslas – atrakinti žmogų transformacijai, asmeniniam progresui, sukuriant atitinkamas sąlygas, kurios skatintų žmogų augti. Sesijų metu visuomet žiūriu iš priežasties pozicijų, kurios nebūna malonios ir patogios, tačiau tai leidžia pamatyti jau pirmuosius žmogaus pokyčius. Viską, ką taikau sesijų metu, esu pritaikęs praktikoje, todėl drąsiai galiu sakyti, kad tai veikia. Aiškiai ir logiškai sudėlioju visas detales į bendrą visumą, sukuriu sąlygas savianalizei, suaktyvindamas žmoguje procesus, kurie skatina veikti. Parodau žmogaus akląsias zonas bei sisteminės programos klaidas, kurios stabdo augimo progresą. Didelį dėmesį skiriu žmogaus mąstymo procesui, elgesiui, įpročiams, santykiams, baimėms bei įsitikinimams, kurie riboja ir nekuria vertės bei sutelkiu fokusą į žmogaus asmeninį efektyvumą.”

ATSILIEPIMAI

Sesijos metu gavau labai daug įžvalgų, kurios privertė susimąstyti apie save, savo pasirinkimus, padarytus sprendimus. Suvokiau, kad turiu daug neadekvačių vietų, kurių nenorėjau matyti, kurios stipriai įtakojo mano santykius šeimoje, darbe. Labai suintrigavo, kad per tokį trumpą laiką gavau tiek, kiek nesu gavusi per pastaruosius savęs paieškos metus. Susidėliojo veiksmų planas, ką turiu padaryti, pradėjau labiau pasikliauti savo intuicija, dirbti su savo energija, kurios visada man pritrūkdavo. Pradėjau iš esmės naują savo gyvenimo etapą, pakeičiau darbą, atsirinkau aplinką, kurioje galiu būti savimi ir augti. Dėkoju už savo ReSTARTĄ!

Ramunė Valionienė

Asmenines sesijas lankiau tris mėnesius, nes gyvenimas iki tol atrodo buvo pabėgęs nuo manęs. Buvau netekęs daug. Asmeninių santykių, verslo, teko iš naujo perstatyti savo gyvenimą. Nerijus labai taikliai nuo pat pirmų sesijų įžvelgė mano pagrindines priežastis, dėl ko turėjau tokią situaciją. Labai viską logiškai sudėliojo į vietas. Pamačiau save iš šono, kaip nemoku klausytis, girdėti, buvo labai didelis mano ego, norėjau savo tiesos. Buvau visiškai praradęs save, atsiribojęs nuo savo kūno, jaučiausi neadekvatus pats sau. Nerijus labai gerai jaučia kitą žmogų, įsiklauso, tad buvo lengva dirbti kartu sesijų metu. Dabar jaučiuosi naujai atgimęs, atsisakiau priklausomybių, numečiau svorio, pradėjau kurti naujai verslą. Esu dėkingas už šį procesą.

Remigijus Tautrimas

Esu dėkinga už asmenines sesijas, kurios man įnešė į gyvenimą naujų potyrių ir daugybę atsakymų, kuriuos ilgą laiką nešiojausi savyje. Ar kas nors pasikeitė? Žinoma! Naujai žvelgiu į save, į savo gyvenimą. Pradėjau daugiau skirti laiko sau, atsirado daugiau energijos, daugiau vidinės laisvės, nes pati buvau pastačiusi save į savo "kalėjimą". Pasikeitė mano mąstymas, požiūris į daugelį dalykų, kurie mane išlaisvino iš aplinkų, kuriose gyvenau kitų gyvenimus. Atsirado vientisumo jausmas, pasitikėjimas savimi, jaučiuosi gavusi labai daug aiškumo, pasikeitė veiklos kryptis. Dėkoju ir rekomenduoju!

Inga Ramonienė

Ačiū už visą suteiktą pagalbą! Kai kurie dalykai man buvo tikri iššūkiai ir stiprūs gyvenimo pokyčiai, tačiau aš dabar į savo gyvenimą, savo šeimą, draugus žiūriu visiškai kitaip. Man tai buvo jaudinantis žaidimas, kuris davė didžiulę patirtį. Iš naujo mokausi patirti, susidėlioti viską į savo konkrečius tikslus. Nebesijaudinu dėl savęs, ką galvoja kiti žmonės, nes man patinka būti savimi. Aplinka natūraliai šalia manęs keičiasi,pati, nes keičiuosi aš. Ačiū ir rekomenduoju!

Povilas Senkus

SIŲSTI UŽKLAUSĄ:

  Užklausa

   ×
   Registracija pirmam susitikimui

    ×
    Klausimų-atsakymų sesija

     ×
     Susisiekite su mumis

      ×
      Registracija į programą

       ×
       Susisiekite su mumis

        ×
        Registracija į programą


         ×
         Mano ReSTARTAS

          ×
          Registracija į asmeninę sesiją

           ×
           Konsultacijos verslui

            ×
            Mano ReSTARTAS

             ×
             Registracija į konsultaciją porai

              ×
              Evolution In vidinė kliento palaikymo sistema

               ×
               Verslo fasilitavimas

                ×
                Kvantinė lyderystė verslui

                 ×
                 Fit to FUTURE breakfast

                  ×
                  Verslo fasilitavimo sesija

                   ×
                   Verslo fasilitavimo sesija

                    ×
                    Asmeninės palaikymo sesijos

                     ×
                     Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                      ×
                      Palaikymo sesijos One-to-One

                       ×
                       Noriu paklausti

                        ×
                        Asmeninės fasilitavimo sesijos

                         ×
                         Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                          ×