Skip to main content

MANO ISTORIJA

ReSTARTAS, kuris išslaivino mano potencialą

Gyventi gyvenimą, kuris atitiktų aukščiausią tikslą… Šuolis į nežinią, tačiau žinojau, kad ten rasiu tai. Ir radau. Ieškojau daugiau… 

Gyvenimas nėra lenktynės. Džiaugsmas - kiekviena akimirka.

Kiek prisimenu save, visuomet buvau smalsus ir nepatogus vaikas. Turėjau tiek energijos, kad kartais bijojau savęs, nes buvau visiškame energijos disbalanse. Mano perteklinė energija virsdavo destrukcija, kuri trikdė aplinką. Visada maniau, kad tai mano silpnybė, todėl save tramdžiau. Ilgaainiui atsijungiau nuo savo kūno, nuo savęs, kol vieną dieną, jau po dviejų verslo bankrotų pasakiau sau STOP. Priėmiau sprendimą iš esmės keisti savo gyvenimą ir priimti drąsius sprendimus.

Norėjau atsakyti sau į klausimą, ką dariau ne taip, kodėl nepavyko?

Taip prasidėjo mano eksponentinis augimo procesas, kuris mane atvedė prie esminių priežasčių – aš nepažinojau savęs kaip žmogaus, kaip asmenybės, mano mintys ir veiksmai kūrė mano realybę tokią, kokios nenorėjau, aš neturėjau aiškios vizijos, kur aš noriu būti ir kuo tapti.

Per savo augimo kelionę, sužinojau, kokia yra galinga baimė, baimė prarasti viską, baimė atsisakyti tai, ką turėjau, baimė patirti nesėkmę, baimė pamatyti save duobėje. Bet tai tik iliuzija. Baimė mus veda į niekur arba visišką susinaikinimą. Per santykio su savimi kūrimą, dėkingumą, paleidimą, aš radau ilgalaikį džiaugsmą ir savo vidinę laisvę.

Ką aš padariau?

Prisiėmiau atsakomybę už save ir savo gyvenimą. Pripažinau sau, kad ne viską žinau ir esu pasirengęs mokytis. Nėriau ten, kur dar niekada nebuvau…

Mano gyvenime atsirado IŠŠŪKIS 365, kurį pats nusprendžiau susikurti tam, kad susirasčiau atsakymus sau.

IŠŠŪKIS 365 buvo mano tramplynas, kuris suteikė man galimybę sukurti save iš naujo, įveikti baimes, pažinti begales nuostabių žmonių, praleisti 1000 valandų skaitant ir klausant audio/video, skirti nesuskaičiuojamą laiką savo saviugdai, išnagrinėti pasaulio lyderių biografijas, atrasti SAVO ASMENINĮ AUGIMO KELIĄ IR METODIKĄ.

KAS ESU ŠIANDIEN?

Savo kelionėje supratau, kad galiu tapti tuo, kuo noriu būti. Visiškai nėra svarbu kokios pareigos, statusas ar pozicija, svarbu, kas esi viduje ir ką gali duoti kitam žmogui.

Nors visuomenės normos ir požiūris prašo įvardinimo, kas tu toks, tad drąsiai galiu sakyti – esu praktikas. Viskas, kas atsirado mano kelyje, padėjo tapti tuo, kas esu. Veiklose esu sąmonės pertvarkymo asmenybės ir verslo mentorius, fasilitatorius, gyvenimo ir verslo praktikas, vizionierius ir asmeninio augimo treneris, „IŠŠŪKIS 365“ gyvenimo pokyčio kūrėjas ir įgyvendintojas, verslininkas „ReSTARTAS“  Quantum Leadership Community įkūrėjas ir projekto „variklis“.  

Visa mano aistra realizuoti žmogiškąjį potencialą sutampa su mano asmenine misija, todėl atėjo laikas dalintis.

Suvokiu, kad bet kuris žmogus gali tapti tuo, kuo nori. Viskas priklauso nuo to, kiek yra pasiruošęs.

Panaudoję įvairias praktikas (meditaciją, badavimą, kvėpavimą, fizinį aktyvumą, sveiką mitybą) susigrąžinau kūno formas (jaučiuos kaip 18 m.), numečiau 25 kg., radau vidinę pusiausvyrą, išsiugdžiau valią, discipliną, santykį su savimi, meile sau, išgyvenau santykiuose partnerystės augimo tarpsnius, kurie įnešė daug nuostabių patirčių ir suvokimų, kaip kurti santykius iš laisvės ir leisti vienas kitam augti.

Asmeniniame gyvenime esu tėtis ir vyras, su žmona santykiuose ir partnerystėje kartu jau 18 metų, auginame dvi dukras. Versle, komandoje, su žmona dirbame jau 14 metų. Visus verslus kūrėme nuo nulio,  praėjome kartu tiek verslo pakilimus, tiek nuosmukius. Santykiuose perėjome perėjome įvairius etapus, buvo visko, tačiau sugebėjome tai peraugti kartu ir tapti lygiaverčiais partneriais. Esame abu laisvos asmenybės, palaikome vienas kitą ir leidžiame augti vienas kitam.

Kas man svarbu?

 

 • PRIEŽASTYS.

Asmeninių sesijų metu ar dirbdamas individualiai su žmogumi, verslu, vadovais, sutelkiu visą dėmesį į esmines priežastis.

 •  KLAUSIMAI.

Mano klausimai visuomet nukreipti į  problemų sprendimą, tiesiai į esmę. Greitai pagaunu šaknis, todėl mano tikslasefektyvūs sprendimai, kad galėčiau būti naudingu.

 •  INTUICIJA.

Esu empatiškas ir turiu labai gerą intuiciją, todėl mano asmenybės ir verslo augimo praktika bei patirtis leidžia numatyti iš anksto galimas pasekmes, pasirinkus neteisingus sprendimus, nereaguojant į situacijas.

 •  SANTYKIAI.

Esu detaliai išnagrinėjęs moters ir vyro tarpusavio santykius tiek šeimoje, tiek versle, kaip veikia vaidmenų pasiskirstymas, energijos, kokią galią turi moteriška energija vyrui ir kaip galima kartu versle sukurti bendrą rezultatą iš aukščiausių pozicijų.

 •  VERTĖ.

Visada palaikau ir kreipiu į ilgalaikę vertę, kad tai, ką išsineša, panaudotų praktikoje.

Pagrindiniai klientai

Tai žmonės, nešiojantys savyje klausimus. Ieškantys atsakymų, siekiantys ir norintys realių pokyčių savo gyvenime vadovai, verslininkai, sėkmingi ir kurie jau yra perdegę, užstrigę verslo procesuose, ambicingas jaunimas, Startuoliai, vyrai ir moterys, kurie nori efektyvaus asmeninio augimo, darnių santykių, gilaus savęs pažinimo, eksponentinio augimo.

Jei jauti, kad atėjo laikas savo gyvenime priimti realius sprendimus, bet nežinai kaip tai padaryti, kviečiu tave ASMENINEI SESIJAI!

Susitinkame?

Registruotis čiaRegistruotis čia
Užklausa

  ×
  Registracija pirmam susitikimui

   ×
   Klausimų-atsakymų sesija

    ×
    Susisiekite su mumis

     ×
     Registracija į programą

      ×
      Susisiekite su mumis

       ×
       Registracija į programą


        ×
        Mano ReSTARTAS

         ×
         Registracija į asmeninę sesiją

          ×
          Konsultacijos verslui

           ×
           Mano ReSTARTAS

            ×
            Registracija į konsultaciją porai

             ×
             Evolution In vidinė kliento palaikymo sistema

              ×
              Verslo fasilitavimas

               ×
               Kvantinė lyderystė verslui

                ×
                Fit to FUTURE breakfast

                 ×
                 Verslo fasilitavimo sesija

                  ×
                  Verslo fasilitavimo sesija

                   ×
                   Asmeninės palaikymo sesijos

                    ×
                    Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                     ×
                     Palaikymo sesijos One-to-One

                      ×
                      Noriu paklausti

                       ×
                       Asmeninės fasilitavimo sesijos

                        ×
                        Naujos kartos verslo kūrėjų bendruomenė

                         ×