Krepšelis

Nerijus Cibulskis

Čia vienas iš amžinųjų klausimų, kaip su višta ir kiaušiniu. Visi visada siekiame pergalės, tos saldžios pirmosios vietos.

KĄ GAUNA NUGALĖTOJAS?

To siekiame visi, tačiau ką mes gauname iš PERGALĖS. Žinoma gauname aplinkos pripažinimą, medalį arba taurę, visi tada mums ploja giria ir sako, kokie mes ŠAUNUOLIAI. Taip pat gauname atsakomybę už pozicijų išlaikymą, nematomą sunkią KARŪNĄ, kurią nešiojamės kasdien. Mus pradeda visi persekioti ir į mus lygiuotis, mūsų pergalė tampa atskaitos taškas arba taikinys daugeliui konkurentų. Pergalė pavojinga, dažnai ji tiesiog apakina. Nuo to momento mes tampame pusiau KURTI ir pusiau AKLI.

KĄ GAUNA PRALAIMĖTOJAS?

Nusivylimo kartėlį. Aš tiek stengiausi ir man nepavyko. Nusivylimas tave patikrina, kiek esi pasirengęs atiduoti už savo idėjos sėkmę, kiek kartų dėl jos gali klupti ir stotis iš naujo. Išbuvęs nusivylimo jausmą, gauni naujos motyvacijos ir energijos pabandyti dar kartą ir nusitaikai iš naujo. Pralaimėtojas visada turi daugiau laiko ir energijos, nes jam nereikia dalyvauti spaudos konferencijose ir pasakoti visiems apie savo sėkmę.

Gyvenime reikia išbandyti abu šiuos jausmus, bet rinkoje dažniausiai visi bijo ne rinkos lyderio, kuris yra pirmoje vietoje, bet to kuris jį vejasi iš žemesnės pozicijos. TAI LYG ŽAIDIMAS.

Statistiškai 98 proc. neteisingų veiksmų sugeneruoja 2 proc. teisingų .

Leave a Reply

Užklausa

×
Registracija pirmam susitikimui

×
Klausimų-atsakymų sesija

×
Registracija

×
Registracija į programą

×
Registracija

×
Registracija į programą


×
Mano ReSTARTAS

×
Registracija į asmeninę sesiją

×
Konsultacijos verslui

×
Mano ReSTARTAS

×
Registracija į konsultaciją porai

×
Evolution In vidinė kliento palaikymo sistema

×
Verslo fasilitavimas

×
Kvantinė lyderystė verslui

×
Fit to FUTURE breakfast

×
Verslo fasilitavimo sesija

×