PINIGŲ BAIMĖS ANATOMIJA

50.00

 • Tai vienkartinė sesija, skirta vienam asmeniui (yra galimybė tęsti asmeninėse palaikymo sesijose);
 • Sesija vyksta Online erdvėje (po apmokėjimo gausite informaciją, kur reikės prisijungti);
 • Fasilitavimo sesija yra praktinė, kurios metu nagrinėsime konkrečias jūsų situacijas, todėl būkite pasiruošę klausimus;
 • Sesija intensyvi – numatyta trukmė 2 val.;
 • Pirkdami pasirinkite sesijos dieną, kurią galėsite dalyvauti;
 • Jei negalėsite dalyvauti numatytu laiku, prašome pranešti iš anksto, perkelsime į sekančią planuojamą sesiją.

 

Aprašymas

PINIGŲ BAIMĖS ANATOMIJA

MĄSTYMO IR ĮPROČIŲ KEITIMO FASILITAVIMO SESIJA

NAUDINGA, NES:

 • Aiškiai pamatysite, kokie jūsų įpročiai, elgesys bei mąstymo būdai nekuria darnaus santykio su pinigais;

 • Per konkrečias jūsų situacijas (fasilitavimo būdu) išanalizuosime pinigų baimės priežastis ir pasekmes;

 • Suvoksite, kaip veikia  pinigų ir energijos balanso svarstyklės;

 • Gausite palaikymą  bei aiškų veiksmų planą, kaip dirbti su pinigų baime bei ką daryti, kad išlaikyti tai, kas jau sukurta.

PINIGŲ BAIMĖ PRITRAUKIA TAI, KO LABIAUSIAI BIJOME IR TO PAČIU SIEKIAME

Sentencija: „Pinigai mėgsta tylą” turi savo prasmę. Kol esate „praturtėjimo” pradžioje, esate niekam neįdomus, tokia realybė. Tačiau, kai tik nusprendžiate tapti kažkuo, virstate taikiniu.

Su pinigais yra dvi pagrindinės problemos – arba jų nėra, arba jų yra. Pirmoji problema sprendžiama labai paprastai, tiesiog dirbate su tikslu juos uždirbti. Antroji problema – kaip juos išlaikyti, sukuriant darnų santykį su jais. Ypatingai tuomet, kai pinigų yra daugiau nei sugebate išleisti. Pinigai visada pritraukia aplinkos dėmesį. O ten kur dėmesys, ten ir energija. Pinigai – labiausiai žmogaus energija įkrautas resursas, todėl kuo daugiau pinigų, tuo daugiau dėmesio.

Pinigų baimė susijusi su dėmesiu, kurį pritraukia pinigai/turtas. Jei nedirbate su dėmesiu, kuris pasiekia jus, tada dėmesys dirba su jumis. Kai žmogus pradeda vengti dėmesio, pradeda jį stumti nuo savęs. Atsiranda baimė, kuri sukelia įtampą, kas nutraukia energijos tekėjimą. Nėra nei gero, nei blogo dėmesio – yra tik dėmesys ir jūsų reakcija. Gebėjimas jį valdyti kaip ir savo resursus, išlaikyti balansą bei nukreipti savo linkme, jis gali virsti nauju kapitalu arba naikinančia jėga.

MĄSTYMO IR ĮPROČIŲ KEITIMO FASILITAVIMO SESIJOJE JŪSŲ LAUKIA:

 • Analizuosime konkrečias jūsų situacijas, todėl teorijos čia nebus;
 • Aptarsime pinigų baimės anatomiją – kaip ir iš kur atsiranda, kokios esminės priežastys ir pasekmės;
 • Išanalizuosime pagrindinius įpročius, mąstymo bei elgesio būdus, kurie sukuria pinigų baimę bei koks jūsų santykis su pinigais;
 • Atskleisime svarbiausias klaidas, kurias daro žmonės bei susipažinsite su resursų formule;
 • Sužinosite, kaip veikia pinigų energija bei kaip „aptarnauti” dėmesį;
 • Parodysime aiškų kelią, kaip išeiti iš pinigų baimės bei išsilaisvinti nuo pasąmoninių programų.

REZULTATAS:

Rezultatas priklauso nuo jūsų VIDINIO POREIKIO ir PASIRENGIMO spręsti. Daugeliu atveju, žmogus priima sprendimą tik tada, kai jau „nebegali kvėpuoti”. Tad, jei esate pasiryžęs keisti/plėsti savo mąstymo ribas bei dirbti su naujais įpročiais, rezultatas bus.

Nerijus-Cibulskis

FASILITAVIMO SESIJĄ VEDA:

NERIJUS CIBULSKIS

Verslo fasilitatorius/ReSTARTAS įkūrėjas

Fasilitavimo sesijos – tai viena iš mano mėgstamiausių praktikų, kurios leidžia visuomet pamatyti klientui daugiau nei tikėjosi. Didelį dėmesį skiriu žmogaus elgsenai, įpročiams, dėmesio valdymui, santykiams bei patirties analizei, kas padeda atsakyti į daugelį sprendžiamų klausimų ir situacijų ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir versle, santykiuose.

Verslo kūrime ir vystymo procesuose esu jau 18 metų, todėl buvo tiek sėkmių, tiek nesėkmių. Tačiau kiekviena nesėkmė artino prie sėkmės. Sesijose nedalinu patarimų ar „laimės piliulių”, tačiau kuriu sąlygas pokyčiui – pamatyti save ir savo situaciją iš kitos pozicijos, skatinu mąstyti bei keisti savo požiūrį, analizuoti savo praeitį ir ugdyti naujus įpročius.

Pati turiu verslą ir kiekviena mano diena susijusi su pinigais, tačiau viduje visada turėjau baimę, kad prarasiu juos, kažkas atims, pavogs... Ilgą laiką neradau sau atsakymo iš kur ši baimė manyje. Nerijus sesijos metu, kai nagrinėjome mano situaciją aiškiai man atskleidė mano baimės šaknis, kurios buvo prasidėjusios dar ankstyvoje vaikystėje. Sesija man iš tiesų davė labai daug. Suvokiu, kad mano įpročiai, mąstymas ir proto žaidimai neleido man spręsti anksčiau.

Laura

Iš sesijos išsinešu pačią svarbiausią žinutę sau, kad jeigu nedirbu su dėmesiu, kurį gaunu per pinigus, dėmesys pradeda dirbti su manimi, kas sunaikina mano resursus. Aktualu, svarbu ir naudinga.

Modestas

Visada gyvenau su jausmu, kad nuolat trūksta pinigų, kad ir kiek jų būtų, vis tiek trūksta. Nors praėjau daugybę mokymų apie finansus, finansinę laisvę, tačiau niekur negavau atsakymo, kodėl. Nerijus atvėrė man akis, leido pažvelgti į savo situaciją iš šono ir pamačiau, kiek savyje turiu įpročių, kurie naikino mano resursus ir tik reikalavo dėmesio. Nors sesija truko tik kelias valandas, tačiau nauda didžiulė, ypač, kai turi poreikį tai spręsti.

Džineta

Turite klausimų mums?

Klausti

Papildoma informacija

Pinigų baimės anatomija

Vasario 13 d. 16:00-18:00 val., Vasario 23 d. 19:00-21:00 val.

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.