ASMENINĖS FASILITAVIMO SESIJOS

Organizacijų darbuotojams ir vadovams

Vienas svarbus dalykas niekada nepasikeis. Verslas visuomet bus įtakojmas žmonių. Todėl svarbiausi šiuo metu - ŽMONĖS, kaip jie jaučiasi, kaip prisitaiko prie pokyčių. Vadovams vis labiau reikia suprasti žmones iš vidaus, gebėti "perkurti" ne tik save, bet ir organizacijas.

Nerijus Cibulskis"ReSTARTAS" Quantum Leadership Community įkūrėjas

PALAIKYMAS – VIENAS SVARBIAUSIŲ KOMPONENTŲ, KURIO REIKIA VISIEMS – TIEK ORGANIZACIJŲ DARBUOTOJAMS, TIEK IR VADOVAMS

Kaip ne tik palaikyti, bet ir sukurti sąlygas augimui neapibrėžtumo metu?

 • Dabartinė situacija suteikia postūmį pokyčiams, ieškant galimybių, kaip sustiprinti organizacijoje tarpusavio ryšius bei išlaikyti augimą.

 • Užsitęsęs netikrumas, didina nerimą, baimę, tačiau net ir tokiomis sąlygomis, tai gali būti galinga motyvuojanti jėga.

 • Nuotolinis darbas tampa naujos realybės dalimi, kas praplečia darbuotojų laisvę ir skatina atsakomybę, tačiau sumažėja tiesioginiai energijos mainai, nuo kurių buvo priklausomi bei palaikomi.

 • Izoliacijos jausmas didina streso lygį, neigiamai veikia emocinę savijautą, vidinę būseną, tačiau grįžtamasis ryšys, įsiklausymas gali tapti puikia priemone palaikant darbo/gyvenimo balansą bei užtikrinant žmogaus emocinį stabilumą.

 • Pandemija atneša visiems daug svarbių pamokų, skatinanti evoliucionuoti – peržengti galimybių ribas, „perkuriant“ ne tik save, bet ir organizacijas.

Asmeninės fasilitavimo sesijos skirtos organizacijų darbuotojams ir vadovams.

Tikslas – neapibrėžtumo sąlygomis palengvinti pokyčių priėmimą per PALAIKYMĄ, VEDIMĄ, FOKUSAVIMĄ, kurti emocinį stabilumą, priklausymo grupei jausmą, skatinti motyvaciją, įsitraukimą, ugdyti atsparumą bei plėsti savęs pažinimo ribas per laisvės ir atsakomybės suvokimą.

KOKIA NAUDA JUMS?

 • Kuo sveikesni darbuotojai ir vadovai, tuo sveikesnė organizacija;
 • Daugiau aiškumo, konkretumo, geresnė emocinė savijauta;
 • Geresni tarspusavio santykiai, efektyvesnė komandos komunikacija;
 • Didesnis atsparumas, įsitraukimas ir išlaikyta motyvacija;
 • Daugiau balanso, pasitikėjimo, užtikrintumo net ir krizės sąlygomis;
 • Daugiau sinergijos bei įkėpimo, siekiant bendrų organizacijos tikslų.

Natūralu, kad jaučiame nerimą, netikrumą, neapibrėžtumą, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis mes galime rasti tai, kas mus augina ir palaiko.

Lina JusionienėĮmonės savininkė
PALAIKYMAS
VEDIMAS
FOKUSAS

BENDRA INFORMACIJA:

 • Asmeninės fasilitavimo sesijos skirtos organizacijų darbuotojams ir vadovams;
 • Organizacija pati pasirenka kam nori skirti asmenines palaikymo sesijas;
 • Mažiausias rekomenduojamas vienam asmeniui sesijų skaičius – 4 (1 kartas per savaitę po 1,5 val. Online arba gyvai);
 • Paslaugos metu pasirašoma konfidencialumo sutartis (esant numatymam bendradarbiavimo laikotarpiui);
 • Dirbame visoje Lietuvoje;
 • Dėl platesnės informacijos, prašome susisiekti: info@restartas.eu, +37065508988.
Siųsti užklausą

ATSILIEPIMAI

Dėkojame už bendradarbiavimą! Natūralu, kad jaučiame nerimą, netikrumą, neapibrėžtumą, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis mes galime rasti tai, kas mus augina ir palaiko. Asmeninės sesijos darbuotojams suteikė daugiau motyvacijos, tikėjimo, drąsos, ryžto. Džiaugiamės, kad pagerėjo įmonės mikroklimatas, darbuotojų tarpusavio santykiai, sustiprėjome kaip komanda ir žymiai drąsiau žengiame šių pokyčių metu. Matome bendrą kryptį ir siekiame bendrų rezultatų kartu .

Lina JusionienėĮmonės vadovė

Prieš sesijas buvau ant perdegimo ribos, tačiau dėka šių sesijų aš išlipau iš nuolatinio nerimo, streso ir baimės, klausimo, kas manęs laukia rytoj. Darbas tapo nauja mano motyvacija. Keičiausi aš, keitėsi ir mano atsakomybės. Esu dėkingas Nerijui už palaikymą, padrąsinimą visų sesijų metu ir savo organizacijos administracijai, kuri patikėjo manimi ir suteikė galimybes augti naujoje darbo pozicijoje.

Andrius MatačinskasVadybininkas

Esu dėkinga už palaikančias sesijas, kurios man įnešė į gyvenimą naujų potyrių ir daugybę atsakymų, kuriuos ilgą laiką nešiojausi savyje. Ar kas nors pasikeitė? Žinoma! Naujai žvelgiu į save, į savo gyvenimą, savo darbą. Peržvelgiau savo vertybes, pamačiau savo įsisenėjusį elgesio modelį, kuris neleido perlipti savo ribų. Veikloje atsirado daugiau pasitikėjimo ir tikėjimo tuo, ką darau. Drąsiai rekomenduoju ir dėkoju už suteiktas galimybes!

Loreta RymonienėKomunikacijos vadovė

Pirmiausiai noriu padėkoti savo organizacijos administracijai, kuri suteikė tokią galimybę. Ir be abejo Restarto komandai už palaikymą, įkvėpimą, drąsą. Sesijos buvo labai vertingos, gilios, kurios keitė mane, mano santykį su savimi, aplinka, ypač kolegomis. Buvo daug atradimų, įžvalgų, kas suteikė man jėgų, optimizmo, pasitikėjimo savimi ir tai, ką duodu organizacijai.
Atsirado daugiau balanso, energijos, noro, kas manau labai prisidėjo prie mano augimo ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir komandoje. Ačiū!

Ramunė KolevėPardavimų vadovė

SIŲSTI UŽKLAUSĄ: