VERSLO PROGRESO

VADOVŲ KLUBAS

Gyvenk, mokykis ir vadovauk NAUJOJE REALYBĖJE

IŠŠŪKIAI TIK PRASIDEDA!

KVIEČIAMI NAUJI NARIAI

Tik 15 vietų!

APIE KĄ VERSLO PROGRESO VADOVŲ KLUBAS IR KAM SKIRTAS?

Verslo progreso vadovų klubas – tai alternatyvi asmeninio augimo ir tobulėjimo erdvė, skirta tik tiems, kurie pasirengę atsisakyti to, ką žino ir patirti tai, ko nėra patyrę. Tai ne kiekvienam, todėl prieš svarstydamas ar apsispręsdamas prisijungti, pagalvok:

 • Ar esi pasirengęs perkurti save nuo pradžios iki pabaigos?

 • Ar esi pasirengęs nepasiduoti net tada, kai atrodys, kad nebegali?

 • Ar esi pasirengęs tai perduoti savo komandai ir vesti ją nauju, visiškai kitu lygiu?

 • Ar žinai, ko nori siekti savo gyvenime ir versle?

Jei ties nors vienu klausimu suabejojai, vadinasi dar nesi pasiruošęs ir bandyti dabar neverta.

Nerijus-Cibulskis

„Verslo progresas priklauso nuo mūsų pokyčio, kuris kyla iš savęs pažinimo proceso.  Kiek gebame atsisakyti ir paleisti tai, kas sena, tiek įsileidžiame naujo. Neapibrėžtumas gali būti vienas labiausiai nemotyvuojančių faktorių spręsti ir viena labiausiai motyvuojančių sąlygų VEIKTI. Todėl kiekviena krizė yra galimybių metas. „

Nerijus Cibulskis

Quantum Leadership Community „ReSTARTAS“ įkūrėjas

VERSLO PROGRESO VADOVŲ KLUBO NAUDA TAU:

 • Dalinimasis patirtimi ir jos analizė, galimybė pažvelgti į savo situaciją ar problemą iš kitos pozicijos;
 • Praktinė patirtis kaip mobilizuoti bei sutelkti žmones bet kokioje situacijoje;
 • Atnaujinti arba sukurti auginantį įmonės kultūros algoritmą;
 • Suprasti kaip pasiekti, kad komanda būtų savaeigis organizmas;
 • Kartą ir visiems laikams perprasti asmeninio ir verslo augimo progreso algoritmą.

VERSLO PROGRESO VADOVŲ KLUBO VERTYBĖS

Palaikymas

Vertės kūrimas

Dalinimasis patirtimi

Bendradarbiavimas

Grįžtamasis ryšys

Kolektyvinė energija

Atvirumas patirtims

Laisvės ir atsakomybės kultūra

VERSLO PROGRESO VADOVŲ KLUBO PLANAS

*Formuojami du verslo progreso vadovų klubai VILNIUJE ir KAUNE. Laikas pirminiams pokalbiams skirtas iki sausio 29 d. Vietų skaičius ribotas, todėl nariai bus priimami tik tie, kurie yra pasirengę ir turi vidinį poreikį.

15 vietų

Tai maksimalus dalyvių skaičius. Orientuojamės į nedidelę grupę tam, kad išlaikyti kokybę ir dėmesį kiekvienam dalyviui bei siekiamam rezultatui.

15 min. pirminis pokalbis (telefonu)

Pirminis pokalbis, skirtas kiekvienam būsimam dalyviui. Kadangi vietų skaičius ribotas, į klubą atrinksime tik tuos dalyvius, kurie turi aiškų poreikį ir yra pasiruošę dalyvauti šiame procese su konkrečiais tikslais.

2 susitikimai per mėnesį

Kad klubo darbas būtų efektyvus, susitikimai numatyti 2 kartus per mėnesį, pagal iš anksto suplanuotą grafiką. Vieno susitikimo trukmė 3 val. Detalią informaciją atsiųsime el. paštu.

459 Eur./mėn.

Mokestis nustatytas mėnesiui. Dalyviui paliekama galimybė atsitraukti nuo proceso, jei keičiasi aplinkybės ar pasiekė rezultatą, kurio siekė. Nutraukus dalyvavimą (*apie tai pranešti iš anksto), į jo vietą priimamas naujas narys. Galimybė sugrįžti, tik atsilaisvinus vietai.

Palaikymo grupė

Uždara FB grupė skirta ekstra jūsų klausimams bei palaikymui viso proceso metu, kurioje dalinsimės bendra informacija, rezultatais, jūsų įžvalgomis, pasiūlymais bei patirtimis.

EXTRA skambutis

Kiekvienas dalyvis turi mėnesio ekstra skambutį (30 min.) asmeninei konsultacijai.

KODĖL VERTA PRISIJUNGTI?

Dabar kaip niekada verslas ir lyderystė išgyvena tikrą METAMORFOZĘ. Šis "naujai persikuriantis" pasaulis, atnešė du pagrindinius tarpusavyje susijusius veiksnius - neapibrėžtumą ir poveikį. Tai ypatingas laikas, kuomet keičiasi žaidimo taisyklės, kurios nukreiptos į ŽMOGAUS IR VERSLO EVOLIUCIJĄ.
Laikas atrasti naują sėkmės apibrėžimą, pagrįstą bendradarbiavimu, dalininimusi patirtimi, būnant atviru naujoms idėjoms bei patirtims, sutelkiant kolektyvinę energiją ir ieškant geriausių sprendimų kartu, per žmogaus ir verslo sinergiją.
Susisiekite su mumis

JŪSŲ LAUKIA:

 • Saugi ir palaikanti aplinka, skatinanti progresą;
 • Veiksminga verslo fasilitavimo praktika, nukreipta į tvarių rezultatų kūrimą;
 • Nuoseklus ir kryptingas vedimas per procesus;
 • Grįžtamasis ryšys, įsiklausant į vidinius bei išorinius poreikius;
 • Lyderystės ugdymas, plečiant asmeninį potencialą ir galimybių ribas per mokymosi procesą;
 • Efektyvūs įrankiai ir metodai, skatinantys veikti čia ir dabar;
 • Bendruomenė, orientuota į bendradarbiavimą bei palaikymą.

Apie mus

Nerijus-Cibulskis

Nerijus Cibulskis

Verslo fasilitatorius/ReSTARTAS įkūrėjas

Gyvenime visuomet visko siekiau per patirtį, todėl kiekviena nesėkmė mano artino prie sėkmės. Todėl šiandien dalinuosi savo patirtimi ir prisidedu prie naujos verslo kūrimo ir vystymo kultūros plėtojimo. Daugiausiai dirbu su vadovais ir verslo komandomis, kurioms per fasilitavimo procesą padedu spręsti klausimus, kuriuose jie gyvena, ieškant esminių priežasčių.Didelį dėmesį skiriu žmogaus elgsenai, įpročiams, santykiams bei patirties analizei, kas padeda atsakyti į daugelį sprendžiamų klausimų verslo procesuose, komandose ar asmeniniame gyvenime. Mano suvokimu, verslo komandos grupės dinamika yra būtina organizacijos sėkmei, todėl kiekvienam grupės nariui, nesvarbu, kokia jo pozicija, svarbu suprasti savo individualius poreikius, tikslus ir juos suderinti su organizacijos tikslais. Aš tikiu, kad geriausi sprendimai atsiranda iš atviro dialogo, kalbėjimo, įsiklausymo, grįžtamojo ryšio bei kolektyvinio susitelkimo.
Proceso metu visuomet orientuojuosi į poreikį, kuris dažnai veda per savęs pažinimą, įpročių, elgesio keitimą, savilyderystės paieškas, todėl drąsiai galiu garantuoti, kad pokytis bus.
Sigita-Vaiciute

Sigita Vaičiutė

Verslo fasilitatorė

Per savo ilgalaikę patirtį versle, komunikacijoje, rinkodaroje, kuomet teko pereiti visus verslo kūrimo ir vystymo procesus, galiu teigti, kad norėdami išlikti aktualūs kaip vadovai, lyderiai naujajame pasaulyje, mums reikės gebėjimo nuolat mokytis ir iš naujo "perkurti" save.
Per fasilitavimo procesą padedu organizacijoms judėti per procesus, kurie reikalauja aiškumo, įsitraukimo, struktūrizuojant pokalbius ir diskusijas, kad jos būtų veiksmingos.produktyvios, skatinančios bendradarbiauti.
Bendradarbiavimo metu orientuojuosi į pridėtinės vertės sukūrimą, kad pasiekti geriausių rezultatų. Stengiuosi kurti saugią ir tinkamą aplinką, kuri skatintų sutelkti dėmesį į patirties analizę bei konkrečių tikslų siekimą.

Jei turite klausimų ar norite užsiregistruoti pirminiam pokalbiui, užpildykite šią užklausą!

*Būtinai pasirinkite užklausos variantą.

  Turėjau galimybę su Nerijumi dirbti individualiai keletą mėnesių, todėl galiu drąsiai sakyti, kad pokyčiai akivaizdūs. Tai atsispindi ir mano veikloje, dirbant su savo partneriais, kolegomis, tiek ir asmeniniame gyvenime. Jei anksčiau negalėjau dirbti be nuolatinės kitų kontrolės, šiandien aš suvokiu, kad neleidau kitiems prisiimti savo atsakomybės, to pasekoje, mano verslas buvo ties griūtimi. Teko daug ką paleisti, pereiti vidinius prieštaravimus, įsitikinimus, tačiau šiandien aš tuo džiaugiuosi.

  Sigitas ValantinasĮmonės vadovas

  Turėjau nepaprastą galimybę padirbėti beveik pusę metų su Nerijumi ir Sigita individualiai dėl savo veikloje kylančių situacijų, konfliktų, nesutarimų, kurie trikdė visą pardavimų procesą. Procese teko daug dirbti su savimi, kad pasikeitų mano požiūris, elgesys, kuris neleido tinkamai vesti savo komandos. Taip teko su dalimi komandos atsisveikinti, tačiau šiuo metu turiu nuostabią komandą, su kuria galime įveikti visus sunkumus. Dėkoju ir labai rekomenduoju turėti palaikymą, kai nežinai, ką daryti.

  Airina NemeikšienėPardavimų vadovė