KONSULTACIJOS VERSLUI

Praktiniai ir patikrinti žingsniai, orientuoti į kuriamą pokytį ir efektyvumą

Kuo galime būti naudingi jums?

Taip kaip vadovaujame ir kuriame įstaigas, priklauso nuo mūsų suvokimo, ką reiškia būti žmogumi ir kaip veikia pasaulis. Šios dienos situacijos mums rodo, kurias vietas mums reikia tvarkytis, nes ilgą laiką fokusas buvo ne ten, todėl turime pasekmes. Turime atsitraukti nuo to, kas nebeveikia ir pradėti kurti naują verslo kūrimo kultūrą.

Nerijus Cibulskis"ReSTARTAS " Quantum Leadership Community įkūrėjas
VADOVAMS IR KOMANDŲ LYDERIAMS
 • Savęs, kaip kvantinio lyderio, pažinimas.
 • Asmeninės energijos poveikis, auditas ir resursų valdymas.
 • Kvantinės lyderystės principai versle.
 • Fizinės, kūrybinės ir ketinimo energijų sinergija rezultato kūrimui.
STARTUOLIAMS

 

 • Startuolio verslo pradžia ir vystymas.
 • Efektyvus komandos formavimas.
 • Komandos dinamika ir produktyvumas. Komandos sinergija.
 • Komandos vertės kūrimo strategija.
INVESTUOTOJAMS

 

 • Investavimo efektyvinimo principai.
 • Investuotojo vaidmuo komandoje.
 • Investuotojo ir komandos sinergija.
 • Procesų optimizavimas, išvengiant atsitiktinių rezultatų.

VERSLAS KAIP ENERGETINĖ SISTEMA

Kiekvieno verslo sėkmė susijusi su verslo komandos energetiniu aktyvumu. Tačiau organizacijose vis dar kalbama rezultatų, derybų, pasekmių kalba. Kalbama apie sistemas, strategijas, vertinimus, kriterijus, matavimus, kompetencijas, pelno rodiklius, tačiau labai mažai dėmesio skiriama pačiam svarbiausiam – ENERGIJAI.

Šiai dienai energijos stygius jaučiamas visose sferose, ypatingai lyderystės, kuri sukelia rimtas pasekmes bei kuria atsitiktinius rezultatus. Ir nors dauguma didelių organizacijų investuoja į darbuotojų įgūdžių, žinių ar kompetencijų tobulinimą,tačiau tik labai nedaugelis jų padeda kurti ir išlaikyti ENERGIJĄ, kuri paprastai laikoma savaime suprantamu dalyku. 

APIE KĄ YRA VERSLAS?

Verslas yra apie žmones ir santykius tarp jų, kuriuose vyksta energijos mainai.

Daugelis organizacijų vis dar veikia tarsi „mašinos“, kurios valdomos, traukiant tam tikras svirtis. Tačiau tai jau praeitis.

Remiantis kvantine fizika, kiekviena organizacija – gyvas organizmas, kitaip energetinė sistema, kurianti ir atiduodanti energiją. Klausimas, kiek yra žmonių, kurie dalinasi energija, o kiek yra tų, kurie tiesiog išneša ir nekuria jokios vertės. Kuo daugiau komandoje yra žmonių, kurie turi kuo pasidalinti, tuo komandos darbas efektyvesnis. Bendra komandos energija tampa galingu įrankiu, kuris generuoja organizacijos rezultatą.

Šiandien žmones reikia skatinti ir mokyti ne kaip, kuo daugiau parduoti, o kaip kurti savyje energetinį perteklių ir teisingai nukreipti į asmeninio bei organizacijos rezultato siekimą. Priimant naujus žmones, kreipti dėmesį į tai, kiek žmogus rūpinasi savimi, kaip geba valdyti savo energijos resursus, o ne remtis praeitimi, kriterijais, kurie menkai pagrįsti realiais faktais.

Kartu kuriame sprendimą, sutelkdami fokusą į naujas galimybes

KAIP MES DIRBAME?

Giliai

Kiekviena situacija reikalauja gylio. Kuo aiškesnis vaizdas, tuo greitesnis rezultatas. Viskas priklauso nuo jūsų vidinio poreikio. Esmė -priežastys, o ne simptomų valdymas.

Plačiai

Žvelgiame plačiai, visuomet įžvelgdami naujas galimybes verslui augti. Kiekvienas iššūkis mums nauja patirtis, kas reikalauja požiūrio daugialypumo. Kiekvienas neapibrėžtumas kuria įgūdį matyti daugiau, nei mato kiti.

Aiškiai

Aiškumas, kur norime  nueiti, sukuria kryptį ir nukreipia fokusą būtent ten kur reikia. Mūsų naudojami metodai paprasti, aiškūs ir efektyvūs, kuriantys sąlygas pokyčiui vykti.

KAIP VYKSTA?

REKOMENDACIJOS IR BENDRA INFORMACIJA:

 • Konsultacijos verslui vyksta klausimų-atsakymų sesijos principu. Atliekama esamos situacijos analizė, identifikuojamos esminės priežastys, įvertinamos galimybės, rizikos, siekiami rezultatai, energijos, asmenybės auditas, probleminių sričių nustatymas bei galimi sprendimo būdai;
 • Konsultacijos laikas derinamas iš anksto (gyvai arba Online);
 • Dirbame visoje Lietuvoje.
 • Siekiant ilgalaikių ir tvarių pokyčių, rekomenduojamas minimalus 3 mėn. ciklas;
 • Susitikimai yra numatyti po 120 min., kurie vyksta kas 2-3 savaites. Galimas tęstinumas 6-12 mėn.;
 • Atsižvelgiant į jūsų poreikį ir keliamus tikslus, galimi ir kiti variantai;
 • Kaina nustatoma priklausomai nuo jūsų keliamų tikslų, konsultacijos vietos (Online ar susitikus) ir nuo konsultacijų ciklo trukmės;
 • Galima ir vienkartinė konsultacija;
 • Dėl informacijos susisiekite tel. +370 655 08 988 arba info@restartas.eu.

ATSILIEPIMAI

Kiek teko dalyvauti konsultacijose, ši buvo išskirtinė. Gavau daugiau, negu tikėjausi. Kreipiausi dėl savęs, nes sunkiai sekėsi dirbti komandoje, nemokėjau sutelkti, deleguoti, buvau išsibarsčiusi nuo nešamos atsakomybės kiekio, buvau išsekusi nuo pastovių problemų sprendimų. Konsultacijos metu suvokiau, kad visą savo energiją skyriau ne ten, kur reikia. O mažiausiai rūpinausi savimi. Veikiau daugeliu atveju iš pasekmių pozicijų, kas nekūrė ilgalaikių rezultatų versle, jie buvo laikini. Šiuo metu intensyviai dirbu su komanda ir su savimi lyderystės klausimu, esame sukūrę naujas strategijas išėjimui į užsienio rinką, ko pasekoje, jau turime pirmus užsakymus. Dėkoju už atneštą aiškumą, už kitokį požiūrį ir patirtį. Drąsiai rekomenduoju.

IndrėIndividualios įmonės savininkė

Kreipiausi dėl būsimo savo startuolio, kurį kuriame su komanda. Turėjau daug klausimų sau, į kuriuos ieškojau atsakymų. Čia gavau labai daug naujų ir svarbių man įžvalgų, apie kurias mažai kalbama kuriant startuolį. Konsultacijų metu daug dirbome su mano asmeniniu augimu, keičiant mano įsitikinimus, praeities šablonus, energija. Pradėjau visiškai kitaip žiūrėti į savo komandą, mūsų idėją. Būtinai ateisime su visa komanda, kad galėtume pasiruošti savo šuoliui. Rekomenduoju!

LaimonasStartuolis

Visos sesijos buvo apgalvotos, nuoseklios, organizuotos ir tikrai labai vertingos. Apie tai ką gavau sesijų metu, galiu drįsti pripažinti, kad turinys gilus, kitoks priėjimas, kas plečia požiūrį į viską, kas vyksta. Puikiai orientuota į mano situaciją organizacijoje, mano asmeninius poreikius. Aukščiausia rekomendacija.

RasaMB savininkė

Suplanuokite savo laiką konsultacijai!

Kurkime pokyčius kartu

Registruotis konsultacijai