Fit to FUTURE

BUSINESS BREAKFAST

PENKTADIENIO PUSRYČIAI JŪSŲ BIURE

KAS TAI?

Fit to FUTURE – tai proaktyvus penktadienio pusryčių laikas jūsų biure, skirtas komandos ir bendruomenės stiprinimui, asmeniniam augimui, motyvacijai bei įsitraukimo skatinimui, taikant kvantinės lyderystės principus. Pusryčių metu ne tik susipažinsite su kvantine lyderyste, bet ir praktiškai sudalyvausite klausimų-atsakymų sesijoje, kurioje turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus. Atviroje diskusijoje kalbėsime apie apie žmogaus ir verslo sinergiją, konkurencinį pranašumą ir iššūkius šiandien, esmines organizacijų problemas bei naujas verslo praktikas.

KODĖL TAI VERTINGA?

Pirma – tai produktyvus bendruomenės (komandos, grupės) laikas ir puiki galimybė penktadienio rytą skirti saviugdai bei komandos sustiprinimui; antra – susipažinsite su kvantine lyderyste, kuri praplečia požiūrį į pokyčius, neapibrėžtumą, įžvelgiant naujas galimybes organizacijai augti; trečia – tai nėra seminaras ar mokymai, tai gyvas dialogas per patyrimą, kur įtraukiami visi nariai.

KAM SKIRTA?

Skirta verslo įmonėms, grupėms ir kolektyvams, komandų lyderiams (padalinių, projektų vadovams), aukščiausio lygio vadovams, HR ir OD komandoms.

BENDRA INFORMACIJA:

  • Tai vienkartinis apsilankymas jūsų biure;
  • Mūsų laikas, energija bei patirtis – jūsų kava;
  • Yra numatyta galimybė organizuoti pastovius susitikimus (pagal konkrečias temas);
  • Susitikimo trukmė: 9.00-11.00 val.;
  • Susitikimo kaina priklauso nuo įmonės dydžio bei vietos (miesto);
  • Dirbame visoje Lietuvoje!
Susisiekite

PENKTADIENIO PUSRYČIAI JŪSŲ BIURE

Fit to FUTURE

Susitinkame?

Užsisakyti