Fit to FUTURE

BUSINESS BREAKFAST

PENKTADIENIO PUSRYČIAI JŪSŲ BIURE

Kiekvienas pokytis prilygsta savęs tobulinimui. Kintanti lyderystės mąstysena atneša naujas galimybes.

FIT TO FUTURE with QUANTUM LEADERSHIP!

KAS TAI?

Fit to FUTURE – tai proaktyvus penktadienio pusryčių laikas jūsų biure, diskusija ir klausimų-atsakymų dirbtuvės, kurių metu pristatysime kvantinės lyderystės principus versle, kaip taikant kvantinę fiziką, neuromokslą, žmogaus asmenybės evoliuciją, siekti aukščiausių tikslų per vertės kūrimą, asmeninę misiją, kaip kurti verslą kaip energetinę sistemą ir ją stiprinti. Kaip įgalinti bei apjungti asmeninius ir profesinius tikslus kartu. Kalbėsime apie naujausias verslo tendencijas, globalius pokyčius, organizacijų ir žmogaus poreikį, problemas, ko reikia šiandien ir ko reikia ateičiai.

KODĖL TAI VERTINGA?

Pirma – tai produktyvus bendruomenės laikas ir puiki galimybė aptarti, su kokiais iššūkiais susiduria jūsų organizacija; antra – dalyvaudami diskusijoje, praplėsite suvokimą, pakeisite savo požiūrį į pokyčius, turėsite galimybę aptarti esamas problemas, situacijas, prisiliesti  prie esminių priežasčių, susipažinsite su kvantine lyderyste iš arčiau, gausite įrankius, kuriuos galėsite sėkmingai taikyti tiek organizacijoje, tiek asmeniniame gyvenime.

KAM SKIRTA?

Skirta aukščiausio lygio vadovams, direktoriams, komandų lyderiams (padalinių, projektų vadovams), HR specialistams. Tiems, kurie kuria verslo organizacijos kultūrą ir nori būti efektyvūs besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Verslo dinamika. Kaip tvarkomės su pokyčiais?

Verslas tampa vis dinamiškesnis. Spartūs technologiniai ir socialiniai pokyčiai atnešė daugybę iššūkių, su kuriais vieni tvarkosi greičiau, kiti svarsto galimybes, tačiau tendencijos vis dar atspindi rezultatą, kad dauguma verslo organizacijų stengiasi nekeisti nieko, o vietoj to išsaugoti egzistuojančias struktūras. Tačiau pasaulyje vykstantys procesai aiškiai rodo, kad ko reikia sėkmei rytoj, skiriasi nuo to, ko reikia sėkmei šiandien. Su kiekvienais metais įmonių gyvavimo trukmė tampa vis trumpesnė, o verslo bankrotų skaičius tik didėja. Jei anksčiau pelnas buvo pirmoje vietoje, šiai dienai atsiranda kitos dedamosios – tvarumas, aukštesnis tikslas, vertė, vizija, lanksti organizacijos vidinė kultūra, gyvenimo misija, sukuriant vertę pasauliui. Pagrindinės problemos, apie kurias kalbama garsiai – kvalifikuotų darbuotojų trūkumas, per mažas efektyvumas, nėra apyvartos, investicijų stoka, didelė konkurencija, girdime kasdien. Tačiau klausimas, ar žinomos tikrosios priežastys, ar vis dar kalbama apie pasekmes?

Mūsų tikslas – realių problemų sprendimas, kuriant naujos kartos verslo praktiką ir kultūrą.

BENDRA INFORMACIJA:

  • Tai vienkartinis apsilankymas jūsų biure;
  • Mūsų laikas, energija bei patirtis – jūsų kava;
  • Yra numatyta galimybė organizuoti pastovius susitikimus (pagal konkrečias temas);
  • Susitikimo trukmė: 9.00-11.00 val.;
  • Susitikimo kaina priklauso nuo įmonės dydžio bei vietos (miesto);
  • Dėl susitikimų susisiekite tel. +370 655 08 988 arba info@restartas.eu;
  • Dirbame visoje Lietuvoje!
Atsisiųsti pasiūlymą

Organizacijos veiksmingumas labai dažnai nesutampa su įmonės prioritetais. Tad norint tvarkytis su verslo pokyčiais, būtina radikaliai pakeisti mąstymą ir verslo kūrimo praktiką.

Nerijus CibulskisReSTARTO įkūrėjas
ReSTARTAS
PENKTADIENIO PUSRYČIAI JŪSŲ BIURE

Fit to FUTURE

Susitinkame?

Užsisakyti