ATEITIES LYDERIŲ KLUBAS

Viskas, ką darome šiandien, turi įtakos, ką darysime rytoj

VILNIUS | KAUNAS

APIE KĄ ATEITIES LYDERIŲ KLUBAS IR KAM SKIRTAS?

Ateities lyderių klubas – tai alternatyvi lyderystės ugdymo, verslo progreso kūrimo, asmeninio augimo bei palaikymo erdvė.

Skirta esamiems ir būsimiems vadovams, komandų, grupių lyderiams, kuriantiems ateities organizacijas.

Tiems, kurie pasirengę pereiti į naują lyderystės etapą, ieškantiems naujos krypties, siekiantiems verslo progreso bei norintiems investuoti į savo tobulėjimą.

Tai ne kiekvienam,

todėl prieš svarstydamas ar apsispręsdamas prisijungti, pagalvok:

 • Ar esi pasirengęs perkurti save?
 • Ar esi pasirengęs nepasiduoti net tada, kai atrodys, kad nebegali?
 • Ar esi pasirengęs tai perduoti savo komandai ir vesti ją nauju, visiškai kitu lygiu?
 • Ar žinai, ko nori siekti savo gyvenime ir versle?

Jei turi abejonių, ar esi pasirengęs, pasikalbėkime!

Susisiekite su mumis
Nerijus-Cibulskis

„Verslo progresas priklauso nuo mūsų pokyčio, kuris kyla iš savęs pažinimo proceso. Keičiamės mes, keičiasi ir organizacijos veidas.“

Nerijus Cibulskis

Quantum Leadership Community „ReSTARTAS“ įkūrėjas

KOKIA NAUDA?

 • Dalinsimės patirtimi ir jos analize, sukursime sąlygas pažvelgti į savo situaciją ar problemą iš stebėtojo pozicijos;
 • Praktiškai analizuosime, kaip mobilizuoti save, savo komandą bei kaip sutelkti žmones bet kokioje situacijoje;
 • Suvoksite, kaip veikia laisvė ir atsakomybė kartu kaip reiškinys bei kaip tai įgalinti organizacijos procesuose;
 • Suprasite, kaip pasiekti, kad komanda būtų savaeigis organizmas, kaip pereiti nuo ego prie ekosistemos kūrimo;
 • Pagerinsite sprendimų kokybę, kurie paskatins siekti aukštesnių tikslų bei atrasti naujų galimybių veikloje bei gyvenime;
 • Jausitės stipresni, įgysite daugiau pasitikėjimo, išmoksite, kaip dirbti su savo vidiniais resursais (EQ, MQ. FQ);
 • Išsigryninsite savo asmeninę bei veiklos kryptį, kas suteiks daugiau balanso, motyvacijos bei aiškumo;
 • Kartą ir visiems laikams perprasite asmeninio ir verslo augimo progreso formulę;
 • Būsite proaktyvioje bei kuriančioje bendruomenėje, kurioje augsite savo tempu bei gausite palaikymą.

KOKIU PRINCIPU VEIKIA KLUBAS?

Ateities lyderių klubo veikla paremta konkrečia nauda bei verte kiekvienam dalyviui.
Klubo veikla ne apie mokymus ar atskirus teminius seminarus. Tai praktinė erdvė, skirta ugdymosi procesui per patirties analizę.
Dirbame fasilitavimo principu, kas leidžia leistis į gilius klausimus ir patyrimus, esmines priežastis bei efektyvių sprendimų paieškas.
Didelį dėmesį skiriame savianalizei ir savistabai, mąstymo procesui, elgesio ir įpročių formavimui, dėmesio valdymui.
Kuriame tvarius santykius per vedimo, laisvės ir atsakomybės, o ne kontrolės procesą.
Analizuojame konkrečias situacijas bei problemas, su kuriomis susiduriate versle, gyvenime bei siekiame numatyto rezultato.

ATEITIES LYDERIŲ KLUBO VERTYBĖS

Palaikymas

Vertės kūrimas

Dalinimasis patirtimi

Bendradarbiavimas

Grįžtamasis ryšys

Kolektyvinė energija

Atvirumas patirtims

Laisvės ir atsakomybės kultūra

ATEITIES LYDERIŲ KLUBO VEIKLOS PLANAS

*Formuojami du ateities lyderių klubai VILNIUJE ir KAUNE. Kiti miestai, jei atsiras poreikis ir susidarys grupė.

Numatytas pirminis 15 min. pokalbis Online. Vietų skaičius ribotas, todėl nariai bus priimami tik tie, kurie yra pasirengę.

15 vietų

Tai maksimalus dalyvių skaičius. Orientuojamės į nedidelę grupę tam, kad išlaikyti kokybę ir dėmesį kiekvienam dalyviui bei siekiamam rezultatui.

15 min. pirminis pokalbis (telefonu)

Pirminis pokalbis, skirtas kiekvienam būsimam dalyviui. Kadangi vietų skaičius ribotas, į klubą atrinksime tik tuos dalyvius, kurie turi aiškų poreikį ir yra pasiruošę dalyvauti šiame procese su konkrečiais tikslais.

2 susitikimai per mėnesį

Kad klubo darbas būtų efektyvus, susitikimai numatyti 2 kartus per mėnesį (gyvai), pagal iš anksto suplanuotą grafiką. Vieno susitikimo trukmė ~3 val. Detalią informaciją atsiųsime el. paštu.

500 Eur./mėn.

Mokestis nustatytas mėnesiui. Dalyviui paliekama galimybė atsitraukti nuo proceso, jei keičiasi aplinkybės ar pasiekė rezultatą, kurio siekė. Nutraukus dalyvavimą (*apie tai pranešti iš anksto), į jo vietą priimamas naujas narys. Galimybė sugrįžti, tik atsilaisvinus vietai.

Palaikymo grupė

Uždara FB grupė skirta ekstra jūsų klausimams bei palaikymui viso proceso metu, kurioje dalinsimės bendra informacija, rezultatais, jūsų įžvalgomis, pasiūlymais bei patirtimis.

EXTRA skambutis

Kiekvienas dalyvis turi mėnesio ekstra skambutį (30 min.) asmeninei konsultacijai.

KODĖL VERTA PRISIJUNGTI?

Dabar kaip niekada verslas ir lyderystė išgyvena tikrą METAMORFOZĘ. Šis "naujai persikuriantis" pasaulis, atnešė du pagrindinius tarpusavyje susijusius veiksnius - neapibrėžtumą ir poveikį. Tai ypatingas laikas, kuomet keičiasi žaidimo taisyklės, kurios nukreiptos į ŽMOGAUS IR VERSLO EVOLIUCIJĄ.
Laikas atrasti naują sėkmės apibrėžimą, pagrįstą bendradarbiavimu, dalininimusi patirtimi, būnant atviru naujoms idėjoms bei patirtims, sutelkiant kolektyvinę energiją ir ieškant geriausių sprendimų kartu, per žmogaus ir verslo sinergiją.
Susisiekite su mumis

ATEITIES LYDERIŲ KLUBĄ MODERUOJA IR VEDA

Nerijus-Cibulskis

Nerijus Cibulskis

Verslo fasilitatorius/ReSTARTO įkūrėjas

„Gyvenime visuomet visko siekiau per patirtį, todėl kiekviena nesėkmė mane artino prie sėkmės. Todėl šiandien dalinuosi savo patirtimi ir prisidedu prie naujos verslo kūrimo ir vystymo kultūros plėtojimo. Daugiausiai dirbu su vadovais ir verslo komandomis, kurioms per fasilitavimo procesą padedu spręsti klausimus, kuriuose jie gyvena, ieškant esminių priežasčių. Didelį dėmesį skiriu žmogaus elgsenai, įpročiams, santykiams bei patirties analizei, kas padeda atsakyti į daugelį sprendžiamų klausimų verslo procesuose, komandose ar asmeniniame gyvenime. Mano suvokimu, verslo komandos grupės dinamika yra būtina organizacijos sėkmei, todėl kiekvienam grupės nariui, nesvarbu, kokia jo pozicija, svarbu suprasti savo individualius poreikius, tikslus ir juos suderinti su organizacijos tikslais. Aš tikiu, kad geriausi sprendimai atsiranda iš atviro dialogo, kalbėjimo, įsiklausymo, grįžtamojo ryšio bei kolektyvinio susitelkimo. Proceso metu visuomet orientuojuosi į poreikį, kuris dažnai veda per savęs pažinimą, įpročių, elgesio keitimą, savilyderystės paieškas, todėl drąsiai galiu garantuoti, kad pokytis bus.“

Jei turite klausimų ar norite užsiregistruoti pirminiam pokalbiui, užpildykite šią užklausą!

  Turėjau galimybę su Nerijumi dirbti individualiai keletą mėnesių, todėl galiu drąsiai sakyti, kad pokyčiai akivaizdūs. Tai atsispindi ir mano veikloje, dirbant su savo partneriais, kolegomis, tiek ir asmeniniame gyvenime. Jei anksčiau negalėjau dirbti be nuolatinės kitų kontrolės, šiandien aš suvokiu, kad neleidau kitiems prisiimti savo atsakomybės, to pasekoje, mano verslas buvo ties griūtimi. Teko daug ką paleisti, pereiti vidinius prieštaravimus, įsitikinimus, tačiau šiandien aš tuo džiaugiuosi.

  Sigitas ValantinasĮmonės vadovas

  Turėjau nepaprastą galimybę padirbėti beveik pusę metų su Nerijumi ir Sigita individualiai dėl savo veikloje kylančių situacijų, konfliktų, nesutarimų, kurie trikdė visą pardavimų procesą. Procese teko daug dirbti su savimi, kad pasikeitų mano požiūris, elgesys, kuris neleido tinkamai vesti savo komandos. Taip teko su dalimi komandos atsisveikinti, tačiau šiuo metu turiu nuostabią komandą, su kuria galime įveikti visus sunkumus. Dėkoju ir labai rekomenduoju turėti palaikymą, kai nežinai, ką daryti.

  Airina NemeikšienėPardavimų vadovė