Akcija!

GYVENIMO RESURSŲ ReSTARTAS: LAIKAS, ENERGIJA, PINIGAI – interaktyvios praktinės dirbtuvės KAUNE lapkričio 19 d.

100.00 79.00

Kiekvienas greičiausiai galite pasakyti kiek vidutiniškai laiko dirbate per dieną. O kiek energijos sunaudojate? Ar jūsų produktyvumas sukuria tokį rezultatą, kurio siekėte? Kaip šiuo metu paskirstote savo brangiausius resursus?

Norėdami išpildyti savo gyvenimą, kad kiekviena diena būtų pilna savirealizacijos, jaustumėtės sveikas, kūrybiškas, pirmiausiai turite išpildyti save. Klausimas kaip mokame pažinti savo vidinius, išorinius resursus, kurie atveria mūsų potencialą, galimybes ir leidžia auginti save kaip asmenybę šeimoje, versle, profesinėje veikloje, tiesiog GYVENIME.

Mūsų asmeniniai tobulėjimo resursai yra naudojami tam, kad būtų investuoti ir tinkamai išleisti. Šių išteklių valdymas daro didžiulę įtaką mūsų pačių augimui, asmeniniam tobulėjimui.

Yra trys pagrindiniai resursai

TAI LAIKAS, ENERGIJA IR PINIGAI

Resursu valdymas

PADIDINKITE SAVO EFEKTYVUMĄ!

Mes visi norime didesnio efektyvumo ir versle, ir gyvenime. Tačiaus daugeliui žmonių nepakanka ir laiko, ir energijos dienoje, kad galėtų atlikti viską, ką jie nori. Pokyčiai, kurie vyksta pasaulyje ir neaprėpiamas informacijos greitis, keičia iš esmės ir mūsų gyvenimus. Be nuolatinio augimo ir tobulėjimo žmogui darosi sudėtinga. Tad laiko ir energijos valdymas tampa būtina sąlyga, kad bet kuris iš mūsų galėtume būti efektyvūs ir proaktyvūs. Kai gebame tvarkytis su vidiniais ir išoriniais resursais, pasiekiame savo aukščiausius tikslus.

Laikas – valiuta. Energija – kuras. Pinigai – mūsų kuriama vertė.

„Laikas yra pinigai“  arba „Tai yra laiko švaistymas“

„Tai du posakiai, kurie padeda atpažinti, kad mūsų laikas yra brangus ir ribotas resursas. Dažnai netgi tenka nusivilti, kad per dieną mums nepakanka valandų skaičiaus, kad padarytume viską, ko tikėjomės. Bendraudami su žmonėmis ar verslo atstovais, dažnas susiduriame su tais pačiais klausimais: kaip viską suspėti? iš kur gauti papildomo laiko? kodėl jaučiuosi išsekęs? Su tuo susijęs ir mūsų energijos lygis, ir gaunamas rezultatas. Kai jaučiatės pervargę, išsekę, o darbai dar ne visi padaryti, paklauskite savęs, iš kokių pozicijų kuriate savo rezultatą?

Kokia jūsų būsena, toks ir rezultatas. Kai išmokstate valdyti savo resursus, efektyviai išnaudojate ir savo laiką, ir energiją. Gebate sutelkti savo dėmesį į veiklą, kuri padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus bei galite džiaugtis geru rezultatu. Taip tampate pranašesni už kitus, kurie nėra to įvaldę ir visuomet būnate priekyje.“

Asmenybės ir verslo mentorystė “ReStartas”

Viską, ką norite, galite gauti iš pagrindinių  savo resursų: laiko, energijos ir pinigų

LAIKAS

Mes kiekvieną dieną gauname dvidešimt keturias valandas. Tai  yra konstanta. Negalime gauti nei daugiau, nei mažiau. Laikas yra resursas, kurį galime efektyviai išleisti savo produktyvumui, jį planuojant. PRIORITETAI – tai kas yra svarbu, ką galiu padaryti dabar, ką galiu atidėti. Pirmiausiai sutelkiame savo dėmesį į tai, kas bet kuriuo metu suteikia jums didžiausią vertę ir svarbą. Taip sutaupote daugiau laiko, energijos ir pinigų.

ENERGIJA

Energija yra mūsų entuziazmo, motyvacijos, ištvermės, veržlumo, jėgos, kūrybinių ir pažintinių gebėjimų derinys. Energijos lygis svyruoja, todėl išmatuoti ją sudėtinga, nes ji priklauso nuo mūsų biologinius ritmo, patiriamų emocijų, minčių, fizinės būklės, maisto.

Kokia energijos formulė?

Dabartinė emocinė būsena * Fizinė sveikata = Asmeninė energija.

PINIGAI

Sunkiausia gauti, nors atrodo lengviausia valdyti. Rizika – turėdami pinigų, nebūtinai augsite! Pinigai turi begalinį potencialą, skirtingai nei laikas ir energija. Pinigai yra tik priemonė, tikslui pasiekti, nieko daugiau. Už pinigus laimės nenusipirksite. Vienintelis dalykas, kuris gali užtikrinti laimę, yra augimas ir visiškai nepriklauso nuo visų dalykų, kurių dažniausiai siekiame.

“Don't say you don't have enough time. You have exactly the same number of hours per day that were given to Helen Keller, Pasteur, Michelangelo, Mother Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson, and Albert Einstein.”

H. Jackson Brown Jr.

KAM SKIRTA:

 • Visiems, beieškantiems atsakymo, kodėl netenkina rezultatas kurį turiu;
 • Tiems, kuriems kyla klausimas, kad  galbūt atėjo laikas ką nors pakeisti mano gyvenime;
 • Tiems, kurie nori daugiau pasitikėjimo, proaktyvaus veikimo, motyvacijos, veržlumo;
 • Tiems, kurie nori išmokti ir suvokti, kaip valdyti savo gyvenimo resursus, siekiant ne tik asmeninio, bet ir profesinio ar verslo augimo;
 • Visiems, kurie dirba su žmogiškaisiais resursais ir ieško efektyvesnių sprendimo būdų.

TIKSLAS:

 • Atpažinti savyje ir iš naujo įdarbinti asmeninius resursus – LAIKĄ, ENERGIJĄ IR PINIGUS;
 • Tikslingai išmokti valdyti savo resursus, rezultatų siekimui, vertės kūrimui santykiuose, versle, profesinėje veikloje;
 • Padidinti savo efektyvumą bei produktyvumą, apsibrėžiant savo prioritetus, fokusą, kad jaustis labiau išpildyt ir neprarasti pagrindinių savo resursų.

KAIP TAI VYKS?

 • Tai interaktyvios praktinės dirbtuvės, kurioje taikomos pasaulio verslo eksperto R. Hamiltono asmenybės profiliavimo ir vertės kūrimo metodika, „ReSTARTO“ asmenybės ir verslo augimo mokymų praktikos bei metodikos.
 • Praktinių dirbtuvių metu įgyjamas žinias aktyviai taikome ir užtvirtiname atlikdami individualias užduotis, klausimų-atsakymų sesijose bei dalyvaudami grupinėse veiklose kartu.
 • Siekiant geriausių rezultatų ir asmeninio dėmesio jums, mokymų dalyvių skaičius labai limituotas. Visų mokymų metu tiek grupėse, tiek asmeniškai dirba du mentoriai.

KOKIA NAUDA JUMS:

 • Atliksite savo ASMENYBĖS RESURSŲ AUDITĄ, kas padės surasti pagrindines priežastis, kur pradingsta jūsų laikas, energija ir pinigai;
 • Gausite pagrindinius įrankius, kurie padės stebėti save kiekvieną dieną;
 • Išmoksite atpažinti situacijas, aplinkas ir problemas, kurios įtakoja jūsų efektyvumą;
 • Apsibrėžite savo prioritetus, kurie padės išlaikyti jūsų fokusą ir energiją;
 • Išmoksite efektyviai planuotis savo laiką, atsižvelgsite į užduočių svarbą, kad galėtumėte išlaikyti balansą;
 • Susikursite pro-aktyvių veiksmų planą, kuris suteiks daugiau pasitenkinimo ir prasmės tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje;
 • Turėsite galimybę užtikrinti aktyvumą ir savų pokyčių tęstinumą po mokymų, t.y. galėsite dalyvauti mūsų ReSTARTO bendruomenės veikloje, gauti nuolatinį grįžtamąjį ryšį bei dalintis savo gerąja patirtimi.

PRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

16:00 – 16:30 Laikas, energija ir pinigai. Klausimų-atsakymų sesija.

16:30 – 17:30 ASMENYBĖS RESURSŲ AUDITAS. Praktinės užduotys, aptarimas, darbas grupėse ir individualiai, refleksija.

17:30 – 18:00 Arbatos pertrauka

18:00 – 19:00 Santykis su savimi ir aplinka. Asmeniniai ir profesiniai tikslai, prioritetai, fokusas. Praktinės užduotys.

19:00 –  19:30 Energijos šaltiniai. Pinigų energija. Mainai. Kuriama vertė. Praktinės užduotys.

19:30 – 20:00 Resursų valdymo praktiniai pavydžiai. Klausimų-atsakymų sesija. Dirbtuvių apibendrinimas.

Norite būti efektyvesni jau dabar?

Noriu dalyvauti

PRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ KOMANDA

Nerijus Cibulskis

Asmenybės ir verslo mentorius

Daiva Koponen

Asmenybės ir verslo mentorė

BENDRA INFORMACIJA

Lapkričio 19 d.

LAIKAS: 16:00 -20.00 val.

VIETA: ALGIRO viešbutis, konferencijų salė, Savanorių pr. 120, KAUNAS

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Susisiekite su mumis: +370 655 08 988, info@restartas.eu

KAINOS IŠ ANKSTO PERKANTIEMS:

– Iki 10.31 79 Eur.

– Nuo 10.31 pilna kaina 100 Eur.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.