Akcija!

EFEKTYVI KOMANDOS FORMULĖ – interaktyvios praktinės dirbtuvės Kaune lapkričio 12, 13 d.

250.00 179.00

KAS AŠ ESU IR KOKS MANO VAIDMUO KOMANDOJE? KOKIĄ VERTĘ KURIU? KUR ESU EFEKTYVIAUSIAS IR VERTINGIAUSIAS? KAIP GERIAUSIAI GALIU REALIZUOTI SAVE?

Nuotrauka: akimirka iš Startuolių stovyklos „ChangeMakers ON“ 2019 m.

Žmogaus resursų (re)voliucija

„Šiandieniniame technologijų ir skaitmeniniame pasaulyje, kuriame slypi daugybė sudėtingų iššūkių žmonėms, turime atsigręžti į žmogų, kaip resursą ieškantį sprendimų, kaip efektyviau dirbti su savimi, su aplinka ir komanda, orientuojantis į tikrąjį pokytį ir asmeninį progresą (angl. “Human upgrade”). Išmaniosios technologijos tobulėja kiekvieną dieną ir verslas yra priverstas neatsilikti, jei nori augti, klestėti, išlaikyti produktyvius darbuotojus ir skatinti juos augti. Valdymo ir kontroliavimo principai, kurie buvo taikomi prieš 5 ar 10 metų, atrenkant darbuotojus, formuojant komandas, NEBEVEIKIA.

Kuomet taip sparčiai evoliucionuoja technologijos, žmonės taip pat privalo EVOLIUCIONUOTI tokiu pat greičiu – augti, mokytis, tobulėti, kad būtų efektyvesni, naudingesni, gebėtų lengvai prisitaikyti, atrastų asmeninę prasmę, atkleistų savo potencialą ir taip kurtų vertę sau ir aplinkai.“

Asmenybės ir verslo mentorystė “ReStartas”

MANO VAIDMUO IR VERTĖ KOMANDOJE. EFEKTYVUMAS.

 • Nuoseklus ir tinkamai rolėmis paskirstytas komandinis darbas didina efektyvumą, pagerina tarspusavio narių bendravimą, paspartina naujų idėjų generavimą, skatina užduočių delegavimą bei kuria savitą kultūrą, kurioje kiekvienas darbuotojas jaučiasi svarbus ir naudingas.
 • Asmeninės vertės suvokimas efektyvioje komandoje yra VERSLO AUGIMO KURAS, kuris ne tik didina vertę bei pelną įmonei, bet ir kartu dirbantys žmonės gali jausti savo asmeninį augimą bei profesinį tobulėjimą.
 • Tinkama lyderystė ir užduočių delegavimas, remiantis asmeninėmis žmonių savybėmis, suteikia galimybę greitai išspręsti problemas, rasti efektyviausius sprendimus.
 • Kiekvienas gali atskleisti savo asmeninius pranašumus,  kūrybinį potencialą, įdarbinti turimus gebėjimus ir užslėptus talentus, kas leidžia greičiau ir efektyviau užbaigti darbą kartu, nei tai atliktų vienas asmuo.
 • Motyvacija bei stiprus komandos palaikymas, skatina augti ir kurti darnius santykius, pašalinti kliūtis ir konfliktus, kurie gali įtakoti projekto sėkmę.
 • Besimokydami komandos nariai vieni iš kitų, kartu tobulėja ir kuria NAUJĄ VERSLO KULTŪRĄ.
Roger Hamilton

Nuotrauka: akimirka iš Roger J. Hamilton konferencijos Londone 2018 m.

EFEKTYVUS KOMANDINIS DARBAS, SUVOKIANT SAVO KURIAMĄ VERTĘ, DIDINA INOVACIJAS IR KŪRYBIŠKUMĄ, SKATINA ĮMONĖS AUGIMĄ IR SĖKMINGUS VEIKLOS REZULTATUS

 

KAM SKIRTA:

 • Startuoliams, freelanceriams (dirbantiems sau), SVV verslo atstovams, savininkams, personalo vadovams, komandų lyderiams, visiems tiems, kurie tiek dirba sau, turi naują idėją, kuria verslą, tiek tiems, kurie dirba samdomame darbe, nori tapti sėkmingesniais savo srityje arba keisti kryptį, buriantiems naujas komandas arba norintiems atrasti efektyvios komandos veiklos formulę.
 • Skirta visiems, kurie pasiruošę naujam pokyčiui – savo arba įmonės veiklos ReStartui.

TIKSLAS:

 • Atpažinti savyje ir iš naujo įveiklinti asmeninius žmogiškuosius gebėjimus, kaip pagrindinį resursą VERTĖS kūrimui tiek asmeniniuose santykiuose, tiek komandoje, tiek verslo procesuose;
 • Pažinti savo stipriąsias puses, nukreipti komandos narius, deleguojant darbus ir užduotis;
 • Padėti suprasti, kaip atrinkti savo komandai tinkamus narius ir naujus darbuotojus;
 • Suvokti, kaip asmeniškai prisidėti prie įmonės kuriamos vertės ir efektyviai panaudoti savo gebėjimus tiek vystant asmeninius santykius, tiek veikiant komandoje.

KAIP TAI VYKS?

 • Tai 2 pusdienių trukmės interaktyvios asmeninės VERTĖS KŪRIMO ir KOMANDOS FORMAVIMO praktinės dirbtuvės, paremtos verslo eksperto, „Entrepreneurs Institute“ įkūrėjo Rogerio J. Hamiltono sukurta ir plačiai verslo pasaulyje taikoma „Talent Dynamics“ metodika, apjungiant asmeninį kiekvieno dalyvio testavimą objektyviems profilio rezultatams gauti,  bei „ReSTARTO“ asmenybės ir verslo augimo mokymų praktikomis bei metodikomis.
 • Interaktyvių praktinių dirbtuvių metu įgyjamas žinias aktyviai taikome ir užtvirtiname atlikdami individualias užduotis, namų darbus, interakyviose klausimų-atsakymų sesijose bei dalyvaudami grupinėse veiklose kartu.
 • Siekiant geriausių rezultatų ir asmeninio dėmesio jums, mokymų dalyvių skaičius labai limituotas. Visų mokymų metu tiek grupėse, tiek asmeniškai dirba du mentoriai.

KOKIA NAUDA JUMS:

 • Atliksite savo ASMENYBĖS IR RESURSŲ AUDITĄ, kas padės atpažinti, kokioje aplinkoje esate, ką galite pakeisti, kaip išmokti dirbti su pagrindiniais savo resursais – laiku ir energija;
 • Praktiškai išbandysite ir įsigilinsite į „Talent Dynamics“profiliavimo sistemą, gebėsite atpažinti 8 vertės kūrimo įmonėje būdus, kurie padės dar giliau pažinti save, savo komandos narius, bendradarbius ir suvokti, kokią vertę galite kurti kartu;
 • Atpažinsite savo stiriąsias puses, galėsite kryptingai planuoti veiklas, susikurti savo “svajonių darbą” ar auginti profesinę karjerą pagal asmenines stiprybes;
 • Išmoksite efektyviai planuotis užduotis ir projektinius darbus komandoje, žinosite savo vaidmenį/rolę atliekant darbus komandoje;
 • Atrasite, kaip labiau pasitikėti savimi, mėgautis darbu, kaip auginti pasitikėjimą ir bendradarbiavimą komandoje, siekiant vertės ir organizacijos tikslų;
 • Gebėsite išsigryninti prioritetus, atpažinti standartus ir kurti savo ateities tikslus;
 • Susikursite pro-aktyvių veiksmų planą, kuris suteiks daugiau pasitenkinimo ir prasmės tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje;
 • Turėsite galimybę užtikrinti aktyvumą ir savų pokyčių tęstinumą po mokymų, t.y. galėsite dalyvauti mūsų ReSTARTObendruomenės veikloje, gauti nuolatinį grįžtamąjį ryšį bei dalintis savo gerąja patirtimi.

„TALENT DYNAMICS“ TESTAS

 • Itin plačiai pasaulyje žinomas ir verslo įmonėse dažnai naudojamas asmenybės profiliavimo metodikos „Talent Dynamics“ testas yra atliekamas dar iki praktinių dirbtuvių starto. Jūs gaunate vertingą 32 puslapių ataskaitą (anglų kalba), kurioje detaliai paaiškinami jūsų asmeniniai rezultatai, nurodomas procentinis ir vaizdinis jūsų profilio apibūdinimas. Gautus rezultatus reikia atsiųsti mums el. paštu: info@restartas.eu. Detali informacija pateikiama po registracijos į mokymus. Šio mokamo testo vertė – 99$.
Restartas

INTERAKTYVIŲ PRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ PROGRAMA

1 DIENA

14:00 – 14:30 Susipažinimo ratas, dalyvių prisistatymas. Vienas esminis klausimas.

14:30 – 16:00 Asmenybės profiliavimo sistema pagal R. J. Hamiltono metodiką. Asmeninių testų rezultatų aptarimas. Individualios ir grupinės praktinės užduotys praktiniam patyrimui.

16:00 – 16:30 Arbatos pertrauka

16:30 – 18:00 Aš ir mano SANTYKIS su aplinka. Mano kuriama VERTĖ: 8 vertės tipai. AUDITAS: mano laikas, pasitikėjimas ir tėkmė. Praktinės užduotys, aptarimas, darbas grupėse ir individualiai, refleksija, namų darbai asmeniniam augimui.

2 DIENA

14:00 –  15:30 Asmenybės ir RESURSŲ AUDITAS. Įrankiai, praktinės užduotys. Interaktyvi klausimų-atsakymų mentorystės sesija.

16:00 – 16:30 Arbatos pertrauka

15:00 – 16:00 Aš ir mano vaidmuo komandoje. Mano kuriama vertė. Asmeniniai ir profesiniai tikslai, proaktyvi veikla ir komforto zona, esminiai poreikiai darbe. Praktinės užduotys.

16:30 – 17:00 Praktinė veikla „Mano DreamTeam“. Komandos formulė. Tikslai, prioritetai ir standartai. Praktiniai pavydžiai, darbas grupėse.

17:00 – 18:00 Efektyvi komanda – efektyvus AŠ. Esminiai žingsniai tikslų įgyvendinimo link. Dirbtuvių apibendrinimas.

Atlikti "Talent Dynamics" testą

*Po apmokėjomo gausite prisijungimo kodą prie „Talent Dynamics“ testo, kurį reikės suvesti puslapyje.

INTERAKTYVIŲ PRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ KOMANDA

Nerijus Cibulskis

Asmenybės ir verslo mentorius

Daiva Koponen

Asmenybės ir verslo mentorė

Nuotrauka: akimirka iš Roger J. Hamilton konferencijos Lietuvoje 2018 m. (su Lietuvos atstovų komanda).

O KAIP SEKASI JUMS DIRBTI KOMANDOJE? AR TURITE SAVO AMBCIJĄ, KURI SKATINA SIEKTI DAUGIAU?

Noriu dalyvauti

BENDRA INFORMACIJA

Lapkričio 12 ir  13 dienomis

LAIKAS: 14:00 -18.00 val.

VIETA: ALGIRO viešbutis, konferencijų salė, Savanorių pr. 120, KAUNAS

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Susisiekite su mumis: +370 655 08 988, info@restartas.eu

*Vertė – gaunamas bendras paslaugos ir prekės paketas (interaktyvūs mokymai, konsultacijos ir išsamus asmenybės profiliavimo testas, kurio vertė rinkoje – 99$).

KAINOS IŠ ANKSTO PERKANTIEMS:

– Iki 10.31 179 Eur.

– Iki 11.05 219 Eur.

– Nuo 11.12 pilna kaina 250 Eur.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.