ASMENINIS AUGIMAS IR TOBULĖJIMAS

Kai rasi atsakymą į savo KODĖL, rasi ir savo kelią

ASMENINĖ SESIJA
Asmeninis augimas ir tobulėjimas

Jei keli klausimus sau: kas aš esu? kodėl aš gyvenu? koks mano gyvenimo tikslas? kaip atrasti savo gyvenimo misiją? kaip nustoti atidėlioti savo gyvenimą „rytojui“? kaip motyvuoti save ir augti pačiam?…

KELIAS Į VIDINĘ LAISVĘ
Asmeninio augimo programa

KVANTINIS ŠUOLIS
Intensyvi transformacinė programa

Asmeninis augimas ir tobulėjimas yra skirtingas kiekvienam

Tavo patirtis nėra tokia pati kaip kitų. Dabartinė tavo būsena yra unikali tik tau. Tavo tikslai ir ambicijos skiriasi nuo tavo draugų svajonių. Likti tokiam, koks esi dabar PATOGU, tačiau tai nepadeda pasiekti naujų tikslų ar patobulinti save.

Kas vyksta, kas užkerta kelią, priverčia užstrigti ir trukdo turėti to, ko iš tikrųjų norite?

Vis daugiau žmonių skaito dvasines, saviugdos knygas, lankosi seminaruose, retreatuose, mokymuose, keliauja po dvasines keliones, atlieka įvairias praktikas, konsultuojasi pas mokytojus ir pan. Tačiau, bendraujant su žmonėmis, verslo komandomis, vadovais, vistiek daugeliui išlieka tas pats klausimas – kodėl vis dar neturiu to, ko noriu? Klausimas kodėl, turi didelią galią, kuri verčia judėti ir ieškoti atsakymų.

Mes esame patys problema sau, bet kartu ir sprendimas

Į pasaulį mes atėjome tam, kad AUGTUME, tačiau dauguma žmonių apie tai pamiršta. Asmeninis augimas mus skatina tobulėti ir pažinti save kaip asmenybę, atskleisti savo potencialą ir realizuotis.  Kiekvieną dieną tampame savo paties vis geresne versija, kuriame gyvenimą tokį, kokio norime, kai patys prisiimame atsakomybę už jį.

LAISVAS PASIRINKIMAS, LAISVA ENERGIJA, LAISVAS SUVOKIMAS

Kiekvienas turime teisę į pasirinkimus. Jei esi atviras su savimi, priimi save, naujas patirtis, keičiasi požiūris į daugelį dalykų, atsiranda VIDINIS POREIKIS ir naujos gyvenimo galimybės.

TU ESI ČIA, NES…

  • Esi pasirengęs (-usi) gyvenimo iššūkiams, turi ambicijų, nori pakeisti savo gyvenimą ir įnešti daugiau džiaugsmo, naujų galimybių karjeroje ar versle;
  • Esi pasirengęs (-usi) palikti visus ribojančius įsitikinimus apie save, pakeisti savo mąstymą, atpažinti savo „akląsias zonas“, išsivalyti nuo neveiksmingų modelių ir programų, kurios stabdo ir grąžina į tą patį praeities ratą;
  • Esi pasirengęs (-usi) pralaužti savo „stiklines lubas“;
  • Esi pasiruošęs (-usi) savo ReSTARTUI ir norėsi pasidalinti savo patirtimi su pasauliu.

Pasitik savo naują gyvenimo galimybę ir nukeliauk ten, kur dar niekada nebuvai. Mes visi turime pasirinkimo laisvę - naudokis ja!

Asmeninės sesijosAsmeninės sesijos